News

Andziaks w szpitalu, przeszła operację. Co się stało i jak się czuje?

Andziaks w szpitalu, przeszła operację. Co się stało i jak się czuje?

fot. instagram.com/andziaks

Angelika Trochonowicz, znana w sieci jako Andziaks, 22 listopada na swoim profilu na Instagramie opublikowała filmik ze szpitala. Influencerka poinformowała swoich obserwatorów, że musi przejść operację wycięcia wyrostka. 

Florence + The Machine: koncerty przełożone. Wokalistka złamała stopę >>

Andziaks – operacja 

Andziaks opublikowała filmik na InstaStories, w którym opowiedziała o tym, że bardzo się boi, ponieważ strasznie nie lubi szpitali i igieł. Jej największą obawą było jednak znieczulenie podczas operacji, ponieważ nigdy wcześniej nie była w ten sposób usypiana i w efekcie bała się, że już się nie obudzi. 

Influencerka wskazała także, że czas jest wyjątkowo niekorzystny, ponieważ w piątek miała zacząć nagrywanie xmasvloga, który jest dla niej wyjątkowym projektem. 

Maffashion w bardzo krótkich, zielonych włosach. Ale metamorfoza! >>

Jak poinformowała Andziaks kilka godzin później, operacja przebiegła pomyślnie i wszystko poszło zgodnie z planem. Influencerka podziękowała także fanom za wsparcie oraz zachwycała się wsparciem otrzymanym od przyjaciół i męża.

Kolejnego dnia Andziaks czuła się nadal dość słabo i ujawniła, że z powodu bólu i szwów nie jest jeszcze w stanie sama usiąść ani pójść do toalety.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.