Reklama
placeholder
News

Miss Universe 2023: polska reprezentantka. Kim jest Angelika Jurkowianiec?

Miss Universe 2023: polska reprezentantka. Kim jest Angelika Jurkowianiec?

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Angelika Jurkowianiec, czyli Miss Polski 2023, jest polską reprezentantką w wyborach Miss Universe. 72. Gala Miss Universe odbędzie się 18 listopada 2023 roku w José Adolfo Pineda Arena w San Salvador w Salwadorze. Do tej pory jeszcze żadna Polka nie stanęła na podium, w przeciwieństwie do wyborów Miss World, gdzie Polska triumfowała dwukrotnie. Czy Angelika Jurkowianiec ma szansę to zmienić? Co warto o niej wiedzieć?

Angelika Jurkowianiec - wiek

Angelika Jurkowianiec ma 27 lat. Jej dokładna data urodzenia nie jest znana. Wiadomo natomiast, że jest zodiakalnym lwem. 

Angelika Jurkowianiec - miasto, pochodzenie

Angelika Jurkowianiec pochodzi z Namysłowa. 

Angelika Jurkowianiec - wzrost, waga

Angelika Jurkowianiec ma 180 centymetrów wzrostu. Nie podano jednak informacji o jej wadze.

Angelika Jurkowaniec - wykształcenie

Angelika Jurkowianiec ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie gitary. Studiuje analitykę medyczną na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, w tym roku akademickim będzie broniła tytułu magistra. 

Miss Supranational 2023 wybrana! Kim jest Andrea Aguilera? >>

Angelika Jurkowianiec - praca, modeling

Gdy Angelika Jurkowianiec miała 16 lat, została modelką jednej z największych paryskich agencji modelek – IMG Models. W tym zawodzie pracowała przez 5 lat. W tym czasie zwiedziła niemal cały świat i pracowała dla wielu projektantów, a jej zdjęcia można było podziwiać, m.in. w magazynie L’Officiel Japan, Grazia, Mirror i wielu innych.

Angelika Jurkowianiec - chlopak, partner

Podczas lipcowego finału Miss Polski 2023 roku Angelika Jurkowianiec wyznała, że ma chłopaka. Nie znajdziemy jednak w sieci ich wspólnych zdjęć, bo chroni ona ich prywatność

Angelika Jurkowianiec w życiu ceni rzetelność, bardzo ważna jest dla niej szczerość. Zawsze daje z siebie 100%. Jak już zaczyna coś robić, to robi to całym sercem. Marzy o podróży na Bali i zwiedzeniu tego egzotycznego miejsca.

Angelika Jurkowianiec - Instagram 

Angelika Jurkowianiec prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie @angelikajurkowianiecc.

Miss Universe 2023 - gdzie oglądać?

Transmisja Miss Universe 2023 dostępna będzie na YouTubie na oficjalnym kanale konkursu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 1:45 czasu polskiego w nocy z 18 na 19 listopada 2023 roku. Nazwisko zwyciężczyni poznamy około godziny 5:00.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama