News

Ariana Grande ma łóżko dla dziecka. Jego przeznaczenie Was nieźle zdziwi…

Ariana Grande ma łóżko dla dziecka. Jego przeznaczenie Was nieźle zdziwi…

screen Instagram/arianagrande

To intensywny czas dla Ariany. Rok temu jej fani ucierpieli podczas zamachu w Manchesterze, a kiedy artystka po długiej przerwie wróciła i wydała płytę Sweetener, nagle zmarł jej były chłopak – raper Mac Miller. Artystka, przygnębiona tą wiadomością, postanowiła znowu na jakiś czas znowu się wycofać i skoncentrować się na swoim życiu prywatnym.

Ariana Grande zawiesza karierę. Oświadczenie przedstawicieli gwiazdy >>

Ariana kilka tygodni temu zaręczyła się również z aktorem i komikiem Petem Davidsonem. Jednak fani zauważyli jeszcze jeden szczegół, który mógłby wskazywać na to, że u Ariany coś się zmieniło…

Ariana Grande ma dziecko?!

Na jednym ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie pojawiło się dziecięce łóżeczko! Fani zaczęli się zastanawiać, czy Ariana nie jest czasem w ciąży, albo czy nie opiekuje się czasem czyimś dzieckiem. Okazuje się, że łóżeczko należy do… świnki o imieniu Peggy Smalls, którą Ariana adoptowała jakiś czas temu. Wokalistka napisała na Instagramie:

Jeszcze raz – to dla mojej świnki, nie mam sekretnego dziecka – napisała Ariana pod zdjęciem, na którym widać łóżeczko. Artystka zdradziła również, że czerwone światło przy łóżeczku ma sprawić, żeby śwince było ciepło.

Ariana Grande zaadoptowała psa Mac Millera. Dziwne? >>

To nie jest jedyne zwierzątko Ariany – wokalistka opiekuje się też psami, m.in. psem zmarłego byłego chłopaka – Mac Millera. Na razie fani mogą więc odetchnąć – oprócz adopcji świnki (co dla nas i tak jest poważnym krokiem w życiu :D), na razie więcej się u Ariany się nie zmienia.

Myślicie, że jest dobrą mamą…dla świnki? :)

Zobacz też:

Ariana Grande i Pete Davidson wezmą ślub! Ariana zdradziła KIEDY

Ariana Grande oddała hołd Mac Millerowi

Ariana Grande MOLESTOWANA na pogrzebie Arethy Franklin! Szokujące VIDEO

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

once again, that is for my pig i still do not have a secret child

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.