News

Billy Ray Cyrus zaręczył się 4 miesiące po rozwodzie. Ojciec Miley Cyrus ma dużo młodszą narzeczoną

Billy Ray Cyrus zaręczył się 4 miesiące po rozwodzie. Ojciec Miley Cyrus ma dużo młodszą narzeczoną

fot. Instagram.com/billyraycyrus

Billy Ray Cyrus potwierdził zaręczyny w magazynie People. Ojciec Miley Cyrus oświadczył się dużo młodszej piosenkarce cztery miesiące po rozwodzie z Tish Cyrus.

Przypomnijmy, że wiadomość o tym, że Billy Ray Cyrus i Tish Cyrus rozwodzą się trafiła do mediów w kwietniu 2022 roku. Para miała nie mieszkać razem od ponad dwóch lat, zanim pozew o rozwód znalazł się w sądzie. 

Billy Ray Cyrus i Tish Cyrus byli małżeństwem przez 28 lat.

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się. Byli małżeństwem przez prawie 30 lat >> 

Jakiś czas później pojawiły się doniesienia, że 61-letni Billy Ray Cyrus ma nową partnerkę – 34-letnią, australijską wokalistkę Firerose. Plotki o zaręczynach wywoływał pierścionek Firerose, który można było zobaczyć na jej palcu. 

Billy Ray Cyrus i Firerose – zaręczyny

W połowie listopada People podał, że Billy Ray Cyrus ogłosił zaręczyny. Czytamy, że w momencie oświadczyn, mężczyzna nie uklęknął przed ukochaną i nie wręczył jej pierścionka.

Spojrzał na mnie i powiedział: „Czy wyjdziesz za mnie? A ja po prostu powiedziałam: „Oczywiście, że tak. Kocham cię” – wyjaśniła Firerose.

Później piosenkarka wybrała diament i zaprojektowała swój wymarzony pierścionek zaręczynowy.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski – zaręczyny ogłoszą z pompą? >>

Mówiąc o rozwodzie, ojciec Miley Cyrus stwierdził: 

Wszyscy wiedzieli, że ten związek skończył się dawno temu. Każdy idzie dalej. Przeszliśmy wiele, ale wszyscy czuli, że nadszedł czas na zmiany.

Billy Ray Cyrus i Firerose mieli spotkać się pierwszy raz 12 lat temu, kiedy piosenkarka przyszła na casting do produkcji Hannah Montana. 61-letni dziś piosenkarz grał tam z Miley Cyrus.

16 listopada 2022 roku pojawił się teledysk do piosenki Time – duetu Billy’ego Ray Cyrusa i Firerose.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.