News

Brad Pitt spotyka się z byłą żoną aktora polskiego pochodzenia

Brad Pitt spotyka się z byłą żoną aktora polskiego pochodzenia

fot. youtube.com/TheEllenShow

Brad Pitt został ostatnio zauważony z nową partnerką, po tym jak wraz z Cindy Crawford i Seannem Pennem udał się na koncert Bono w Los Angeles. Para została przyłapana przez paparazzi, gdy wychodzili z klubu trzymając się za ręce.

Pete Davidson ma nową dziewczynę. To top modelka, którą wszyscy znacie! >>

Brad Pitt – nowa dziewczyna

Zgodnie z informacjami Brad Pitt prawdopodobnie spotyka się z Ines de Ramon, która wcześniej była związana z aktorem polskiego pochodzenia najlepiej znanego z serialu „Pamiętniki wampirów” – Paulem Weasleyem.  Dwa miesiące temu para zadecydowała o separacji po trzech latach małżeństwa. 

Brad Pitt i Ines de Ramon mieli poznać się przez wspólnych znajomych. Jak poinformował portal Page Six, obecnie związek aktora nie jest potwierdzony, ale wiele wskazuje na to, że Pitt jest wyraźnie zauroczony de Ramon. Natomiast portal People informuje, że para spotyka się już od kilku miesięcy. Inne źródła twierdzą jednakże, że Brad Pitt i Ines de Ramon co prawda się spotykają, ale jak na razie nie łączy ich nic poważnego. 

Billy Ray Cyrus zaręczył się 4 miesiące po rozwodzie. Ojciec Miley Cyrus ma dużo młodszą narzeczoną >>

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.