Reklama
placeholder
News

BTS wznawiają działalność! Ale niespodzianka

BTS wznawiają działalność! Ale niespodzianka

Fot. Wikimedia Commons/AJEONG_JM

Reklama
Reklama
placeholder

BTS wznawiają działalność! Zespół, który jakiś czas temu ogłosił przerwę w nagrywaniu, planuje już kolejne koncerty.

Singiel BTS w serialu HBO! >> 

BTS wracają na scenę

11 sierpnia 2019 roku wytwórnia Big Hit Entertainment, z którą BTS współpracuje od początku istnienia poinformowała, że zespół przerywa karierę na jakiś czas. W oświadczeniu podano, że będzie to pierwszy „dłuższy urlop” członków grupy, na które wybrali się od chwili debiutu, czyli od 6 lat. Na szczęście zespół BTS nie kazał fanom długo na siebie czekać. Muzycy wracają na scenę po ponad miesięcznym odpoczynku.

BTS przerywają karierę! Jest oświadczenie >> 

15 września 2019 roku wszyscy członkowie BTS zostali przyłapani na międzynarodowym lotnisku Incheon w Korei Południowej. Fani natychmiast zaczęli podejrzewać, że to oznacza koniec urlopu i zespół wraca do nagrywania. Przypuszczenia okazały się prawdziwe, bo chwilę później ogłoszono daty nowych koncertów BTS.

BTS wystąpili w Mam Talent! Jak wypadli? >> 

Prawdopodobnie BTS zagra pierwszy raz po przerwie już 4 października 2019 roku na otwarciu Korean National Sports Festival w Korei Południowej. Tydzień później boysband ma zagrać koncert w Arabii Saudyjskiej. Mówi się, że BTS planuje też nagrać program telewizyjny, jednak na razie nie potwierdzono oficjalnie informacji na ten temat.

Pamiętajcie, że kawałki BTS i innych k-popowych artystów usłyszycie w naszym programie K-Pop Non Stop w każdą środę o 23.00 na 4FUN.TV! 

Czekaliście na powrót BTS?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama