News

Cardi B aresztowana! Co zrobiła?

Cardi B aresztowana! Co zrobiła?

instagram.com/iamcardib

Cardi B niedawno miała nieprzyjemną sytuacją z Nicki Minaj. Czołowe światowe raperki skoczyły sobie do gardeł, a jedna z nich prawie oberwała… butem.

Okazuje się, że gorący temperament Cardi B ujawniał się już wcześniej. Przypomnijmy, że artystka swoją karierę rozpoczynała od zawodu striptizerki, a wykonując to zajęcie na pewno nauczyła się walczyć o swoje i nie dać wejść sobie na głowę.

Niestety raperka potrafiła też przekroczyć granice wyrażania swojego zdania. Cardi B została aresztowana!

Cardi B aresztowana

Cardi B odpowie za bójkę - sama zgłosiła się na policję i została zatrzymana.

Cardi B zostanie oskarżona o pobicie dwóch barmanek w Angels Strip Club w Nowym Jorku. Do zdarzenia miało podobno dojść w październiku 2017 roku.

Kanye West zmienił imię >>

Jak podają zagraniczne media Cardi B była zazdrosna o jedną z barmanek. Tego wieczoru bawiła się w Angels Strip Club na koncercie grupy Migos, do której należy jej mąż Offset. Raperka podejrzewała pracownicę klubu o romans z jej mężem.

Cardi B miała we wściekłości zacząć rzucać w barmanki krzesłami i butelkami. Ranne kobiety odmówiły pomocy lekarskiej. Nowojorska policja zaproponowała, że jeśli Cardi B sama zgłosi się na komisariat to nie zostanie zatrzymana.

Rzeczywistość okazała się jednak inna – prawnik gwiazdy nie przedstawia sprawy w kolorowych barwach.

Nadal im grozi i wyraźnie myśli, że jej status celebryty ją z tego wyciągnie. Ale nie ma znaczenia, czy ma na imię Cardi B czy Carl B. Jeśli popełnia napaść, zostanie postawiona przed obliczem sprawiedliwości – powiedział podobno przedstawiciel Cardi B.

Termin rozprawy został ustalony na 29 października.

Nicki Minaj pewnie otwiera szampana ?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MOST HATED BITCH ON THE PLANET ??‍♀️ ? @walik1

Post udostępniony przez CARDIVENOM (@iamcardib)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CHEETAHLICIOUS

Post udostępniony przez CARDIVENOM (@iamcardib)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.