Reklama
placeholder
News

OWF 2019 bez Cardi B: fani znają prawdziwy powód odwołania koncertu?

OWF 2019 bez Cardi B: fani znają prawdziwy powód odwołania koncertu?

Fot. Instagram.com/iamcardib

Reklama
Reklama
placeholder

Cardi B odwołała swój koncert w Polsce. Nie podano oficjalnej przyczyny, dla której gwiazda zrezygnowała z występu na Orange Warsaw Festival. Fani sądzą jednak, że sami znaleźli prawdziwy powód.

Orange Warsaw Festival 2019: Cardi B odwołała występ! >> 

Cardi B odwołała koncert w Polsce – dlaczego?

Cardi B była zapowiadana jako jedna z gwiazd Warsaw Orange Festival 2019. Artystka miała wystąpić w naszym kraju po raz pierwszy. Niestety 5 kwietnia 2019 roku organizator wydarzenia poinformował, że Cardi B nie przyjedzie do Polski. Nie podano oficjalnych powodów rezygnacji, jednak mówi się, że Cardi zrezygnowała z powodu zobowiązań zawodowych w Stanach Zjednoczonych. Fani raperki są jednak pewni, że powód jest zupełnie inny.

Spekuluje się, że Cardi B jest w ciąży i dlatego odwołała kilka koncertów. Skąd takie wnioski? Od jakiegoś czasu artystka zmieniła styl i wybiera kreacje, które zakrywają więcej ciała, zwłaszcza w okolicach brzucha. Warto zaznaczyć, że podobne stylizacje raperka wybierała w 2018 roku, kiedy spodziewała się pierwszego dziecka. 

Miley Cyrus w Polsce po raz pierwszy! [DATA, MIEJSCE, BILETY] >> 

Cardi B jest żoną rapera Offseta z formacji Migos. Czy rzeczywiście znowu będą rodzicami? Dowiemy się za jakiś czas. Póki co Cardi nie potwierdziła plotek o ciąży.

Przypominamy, że Orange Warsaw Festival 2019 odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Zamiast Cardi B na scenie pojawi się Miley Cyrus.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama