News

Dziwne imiona dzieci gwiazd. Które najdziwniejsze?

Dziwne imiona dzieci gwiazd. Które najdziwniejsze?

Fot. Instagram.com

Gwiazdy potrafią być bardzo kreatywne w nadawaniu imion swoim dzieciom. Zobaczcie nasz subiektywny ranking dziwnych imion dzieci celebrytów i sprawdźcie co znaczą. Które Waszym zdaniem jest najdziwniejsze?

Maciej Musiał uratował córkę prezydenta! Wiedzieliście? >> 

 

Dziwne imiona gwiazd polskich i zagranicznych

 

Kim Kardashian i Kanye West 

Kim Kardashian i Kanye West wybrali dla swoich dzieci naprawdę oryginalne imiona. Najstarsza córka otrzymała imię North (Północ). Syn, który urodził się 2 lata później, w 2015 roku ma na imię Saint (Święty). W 2018 roku na świat przyszła druga córka pary, która nazywa się tak samo, jak miasto w Stanach Zjednoczonych, czyli Chicago. Ciekawe jest to, że w połączeniu z nazwiskiem West te imiona brzmią naprawdę interesująco – (Północny Zachód, Święty Zachód i Chicago Zachód).

 

Cardi B i Offset 

Córka Cardi B i Offseta przyszła na świat w 2018 roku. Dziewczynka na pierwsze imię otrzymała imię Kulture, czyli Kultura.

 

Beyonce i Jay-Z 

Beyonce i Jay-Z nazwali swoją najstarszą córkę Blue Ivy (Niebieski Bluszcz). W 2017 roku para doczekała się jeszcze bliźniaków. Młodsze o 5 lat rodzeństwo Blue Ivy otrzymało imiona Rumi oraz Sir (Pan).

Facebook usunie lajki? Podano powód >> 

 

Tom Cruise i Katie Holmes 

Córka Toma Cruise’a i Katie Holmes urodziła się w 2006 roku. Dziewczynka ma na imię Suri, co w języku perskim oznacza dziką różę. W języku japońskim jednak znaczenie nie jest tak piękne. W Kraju Kwitnącej Wiśni suri to po prostu drobny złodziejaszek.

 

Gwyneth Paltrow i Chris Martin 

Dzieci aktorki Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina z zespołu Colplay mają naprawdę oryginalne imiona. Ich córka nazywa się Apple (Jabłko), a syn – Moses (Mojżesz).

 

Christina Aguillera i Matthew Rutler

Córka Christiny Aguillery i Matthew Rutlera nazywa się Summer Rain, co oznacza Letni Deszcz. Przy wyborze imion dla kolejnych dzieci wokalistka była już mniej kreatywna. Synów, których ma z Jordanem Bratmanem nazwała po prostu Max i Max Liron.

 

Nicolas Cage 

Nicolas Cage musi być wielkim fanem Supermana. Aktor nazwał swojego syna Kal-El. Tak samo nazywał się główny bohater serii komiksów. Od tego imienia wzięło się potem Clark Kent. 

Strajk nauczycieli potrwa do matur? Są nowe informacje >> 

 

Michał Wiśniewski 

Michał Wiśniewski jest znany z tego, że dla swoich dzieci wybiera niecodzienne imiona. Z Martą Wiśniewską muzyk ma syna Xaviera i córkę Fabienne. Z Anną Świątczak natomiast doczekał się Etiennette i Vivienne Vienny.

 

MaRina i Wojciech Szczęsny 

Pierworodny syn wokalistki Mariny i piłkarza Wojciecha Szczęsnego ma na imię Liam. Ciekawe, czy w przyszłości chłopiec będzie tak przystojny jak Liam Hemsworth albo Liam Payne… ;-)

 

Katarzyna Figura

Polska aktorka Katarzyna Figura ze związku z producentem filmowym Kaiem Schoenhalsem ma dwie córki – Koko Claire (ur. 2002) i Kashmir Amber (ur. 2005). Z poprzedniego małżeństwa z biznesmenem Janem Chmielewskim Figura ma syna Aleksandra (ur. 1987).

 

Katarzyna Skrzynecka 

Aktorka Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki nigdy nie ukrywali, że są wielkimi fanami Grecji. Kiedy w 2011 roku urodziła się im córka, nadali jej nawet greckie imię. Dziewczynka nazywa się Alikia Ilia.

The Voice w nowej wersji! Kto będzie w jury? >> 

 

Anna Skura 

Anna Skura (@whatannawears) w internecie prowadzi blog o podróżach. Razem z mężem prowadzi biuro, które organizuje wycieczki w różne zakątki świata. Uczestniczka programu Agent-Gwiazdy i jej ukochany zdecydowali się nadać swojej córce światowe imię – Melody Imaan.

 

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec jest związana z Mariuszem Raduszewskim od wielu lat. Kiedy w 2017 roku parze urodziła się córeczka, nazwali ją Mia

 

Maciej Maleńczuk 

Maciej Maleńczuk ma czworo dzieci. Najstarsza córka nazywa się Zuzanna. Z drugiego związku muzyk ma jeszcze trzy córki – Irmę, Ritę i…Elmę.

 

Reni Jusis i Tomek Makowiecki 

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki mają dwoje dzieci. Syn Teofil przyszedł na świat w 2010 roku. 2 lata później urodziła mu się siostrzyczka, która ma na imię Gaja.

 

Nazwalibyście tak swoje dzieci?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning ✨

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Say Hi to our beautiful girl - Melody Imaan our new travel buddy who has come to our life and brought us so much unexpected love and happiness! Mommy and daddy loves You! ❤️? .... Poznajcie naszą dziewczynkę Melody Imaan ??, nową towarzyszkę naszych podróży, która wniosła w nasze życie tyle niespodziewanej miłości i szczęścia. ❤️❤️❤️ Melody-Najmłodsza (prawie?) zdobywczyni Aconcagua, dzielna mała podróżniczka, która jeszcze za nim się urodziła ? ? zdążyła odwiedzić już prawie 19 krajów na 5 kontynentach odbywając prawie 40 lotów✈️ .... .... • Maroko • Zanzibar • Vietnam • Nowy Jork • 4 nasze (jej ) miejsca na ziemi bliskie naszym sercom, rozłożone po całej mapie ? • Maroko - nasz pierwszy dom i tam wszystko się zaczęło •Zanzibar - to tam wzięliśmy ślub • Vietnam - stamtąd „przywieźliśmy” Melodyjkę ?? •Nowy Jork - tu przyszła na świat??? Kochamy Cię Maluszku i witamy na tym pieknym świecie! .... #Melody #BabyGirl #WhoAnnaLoves #shestheone Fot @sonimariestudio ?

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołych Świat ! Merry Christmas !

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Date night seeing Cher is always a good idea!

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przesadziłem z Facetune :-) my first time ...

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.