Reklama
placeholder
News

Coachella: Selena Gomez wystąpiła po raz pierwszy od miesięcy. Jak sobie poradziła?

Coachella: Selena Gomez wystąpiła po raz pierwszy od miesięcy. Jak sobie poradziła?

Fot. Instagram.com/selenagomez

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez po raz pierwszy od wielu miesięcy pojawiła się na scenie! Wokalistka zaskoczyła wszystkich swoim występem. Jak sobie poradziła? 

Selena Gomez w filmie o zombie! Co o nim wiemy? >> 

Coachella 2019: Selena Gomez, Cardi B, Ozuna [WIDEO] 

12 kwietnia 2019 roku w Kalifornii rozpoczął się Festiwal Coachella. Wydarzenie przyciąga do Stanów tłumy wielbicieli muzyki i największych światowych gwiazd. W tym roku chyba największym zaskoczeniem imprezy była Selena Gomez, która pierwszy raz od dłuższego czasu zaśpiewała na żywo ze sceny.

Wokalistka pojawiła się przed publicznością podczas show DJ-a Snake’a i zaśpiewała singiel Taki Taki wspólnie z Cardi B i Ozuną. Nikt nie spodziewał się, że Gomez pojawi się jako artystka na Coachelli 2019 tym bardziej, że organizatorzy nie podali jej jako jednej z gwiazd w oficjalnym line-upie.

Selena Gomez i nowy chłopak? Pierwsze informacje o tajemniczym związku >> 

Podczas występu Cardi B i Ozuny, Selena Gomez nagle wyszła na scenę i zaśpiewała swoją zwrotkę. Dała niesamowite show, a publiczność oszalała! Widać, że Selena po trudnych momentach w końcu wraca do równowagi i czuje się coraz lepiej. Kto wie, być może niedługo zaskoczy nas nową płytą? ;-) 

Przypominamy, że Selena Gomez przez ostatnie miesiące zmagała się z depresją. W 2017 roku gwiazda poddała się operacji przeszczepu nerki. Za jakiś czas zdiagnozowano u niej kolejne schorzenie, które jest związane z toczniem rumieniowatym, na który Gomez cierpi od lat. Jakby tego było mało, zbiegło się to z informacjami na temat związku byłego ukochanego Seleny – Justina Biebera – i Hailey Baldwin. Aby wrócić do równowagi, artystka wycofała się na jakiś czas z życia publicznego i skupiła się na powrocie do zdrowia. 

Selena Gomez zapowiada nowy album! Co o nim wiemy? >> 

Warto przypomnieć, że ostatnio Selena Gomez wystąpiła na żywo podczas trasy koncertowej Taylor Swift w 2018 roku. 

Festiwal Coachella 2019 roku odbywa się w przez dwa weekendy między 12 a 21 kwietnia w Kalifornii. 

Selena dała dobry występ? 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama