Reklama
placeholder
News

Cardi B NAGO w teledysku! [WIDEO]

Cardi B NAGO w teledysku! [WIDEO]

Fot. Youtube.com/Cardi B

Reklama
Reklama
placeholder

Cardi B nago w nowym teledysku! Wiedzieliśmy, że Cardi lubi zaskakiwać, ale w klipie do Press przeszła samą siebie. Zobaczcie wideo!

Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę? Pokazał urocze zdjęcia >> 

Cardi B – teledysk Press

3 tygodnie po wydaniu audio do singla Press, 26 czerwca 2019 roku, Cardi B wypuściła teledysk do utworu. W klipie raperka jest przesłuchiwana przez policję, a potem zeznaje na sprawie sądowej. Fani mogą dostrzec tam nawiązanie do prawdziwego procesu przeciwko Cardi B. W 2018 roku raperka została oskarżona o zlecenie pobicia dwóch kelnerek w klubie ze striptizem. Usłyszała 12 zarzutów, grożą jej 4 lata więzienia. Artystka nie przyznaje się do winy. 

Ariana Grande zagra lesbijkę w filmie Netflixa? >> 

Na samym początku teledysku raperka namiętnie całuje się z jedną ze swoich tancerek. To jednak nie jedyna gorąca scena w klipie. W pewnym momencie widzimy Cardi B, która maszeruje po ulicy zupełnie nago. Towarzyszy jej kilkadziesiąt innych kobiet, które też są rozebrane. Tego nie da się odzobaczyć, ale warto zaryzykować. ;-) 

Cardi B pękły spodnie podczas występu. Wpadka roku? >> 

Reżyserem klipu do Press jest Jora Frantzis, a jego producentem – Jay Tauzin. W ciągu niecałej doby od premiery klip obejrzano ponad 8 milionów razy. 

Justin Bieber blokuje biznes Hailey! Dlaczego? >> 

Press to drugi singiel Cardi B wydany w 2019 roku. Pierwszy kawałek – Please Me – raperka nagrała z Bruno Marsem. Utwór znalazł się na 3. miejscu listy Billboard Hot 100. Zarówno Please Me jak i Press będą prawdopodobnie promować najnowszą płytę Cardi B. Dokładna data premiery krążka nie jest jeszcze znana.

Co myślicie o takim klipie? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama