News

Cardi B już po ślubie! Odbył się w ZESZŁYM ROKU

Cardi B już po ślubie! Odbył się w ZESZŁYM ROKU

instagram.com/cardib

Raperka Cardi B zaskoczyła swoich fanów. Wszyscy sądzili, że artystka jest w wolnym związku z ojcem swojego jeszcze nienarodzonego dziecka, a okazuje się, że… ona i Offset są po ślubie!

Cardi B i Offset wzięli ślub w zeszłym roku, a całe wydarzenie było utrzymane w największej tajemnicy. Teraz jednak raperka postanowiła opowiedzieć swoim wielbicielom jak naprawdę wyglądała ceremonia i dlaczego ona i jej mąż postanowili zachować tę informację z daleka od show businessu.

Jest wiele chwil, którymi dzielę się ze światem, ale są też takie, które zatrzymuję dla siebie! Wyjście za mąż było jednym z nich! Nasza relacja była bardzo nowa, dopiero się tworzyła i musieliśmy mocno dorosnąć, ale byliśmy też zakochani i nie chcieliśmy się stracić, więc pewnego wrześniowego dnia obudziliśmy się i stwierdziliśmy, że weźmiemy ślub. Znaleźliśmy osobę, która udzieli nam ślubu, a ona zrobiła to - byliśmy tylko my i mój kuzyn. Powiedziałam "tak", bez sukienki, bez makijażu i bez obrączek! Podziwiam i kocham mojego męża za to, że chciał, bym przeżyła ten wyjątkowy moment, o jakim marzy każda dziewczyna, gdy klęknie na kolana i włoży obrączkę na mój palec. I zrobił to - napisała Cardi B i tym samym odniosła się do słów hejterów, którzy wytykali jej, że będzie miała nieślubne dziecko.

Gratulujemy! Dla nienarodzonego, ŚLUBNEGO dziecka Cardi B i innych mam przygotowaliśmy TOP 10 piosenek dla dzieci. Która najlepsza?

Zobacz Top 10 Hitów dla dzieci!

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj