Reklama
placeholder
News

Miley Cyrus w Polsce po raz pierwszy! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Miley Cyrus w Polsce po raz pierwszy! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

YouTube.com/Mark Ronson

Reklama
Reklama
placeholder

Miley Cyrus zagra pierwszy koncert w Polsce! I to już dosłownie za chwilę! Fani wokalistki mogą odnotować ten dzień w kalendarzu jako bardzo szczęśliwy – piosenkarka zagra w naszym kraju i to już naprawdę niedługo!

Miley Cyrus wystąpi w Polsce podczas festiwalu Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2019 roku w Warszawie. Artystka wystąpi u nas drugiego dnia imprezy, czyli 1 czerwca.

Maluma w Polsce 2019 [DATA, MIEJSCE] >>

Wcześniej poznaliśmy już kilku wykonawców, którzy również będą gościć w naszym kraju podczas OWF 2019. Zagrają m.in. Marshmello i Troye Sivan.

Informacja o występie Miley z pewnością ukoi nieco zszargane nerwy tych, którzy kupili już bilety na Orange Warsaw Festival 2019 - z radosną nowiną o wizycie Cyrus w Polsce zbiegła się w czasie smutna wieść o odwołaniu koncertu Cardi B. 

Cardi B ODWOŁUJE koncert w Polsce! >>

Miley Cyrus w Polsce – bilety

Bilety na koncert Miley Cyrus podczas Orange Warsaw Festival są już dostępne. Bilet jednodniowy (a 1 czerwca zagra również m.in. Troye Sivan!) kosztuje 259 złotych, a karnet na dwa dni to koszt 419 złotych. Jeśli macie telefon w Orange za bilety zapłacicie 15% taniej. Możecie też upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i kupić łączony karnet na Orange Warsaw Festival 2019 i na Opener Festival 2019 za 945 złotych. 

Cieszycie się na koncert Miley Cyrus w Polsce?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama