Reklama
placeholder
News

Daria Zawiałow pokazała nowego partnera? Podzieliła się wymownym zdjęciem

Daria Zawiałow pokazała nowego partnera? Podzieliła się wymownym zdjęciem

fot. Instagram: @zavialovd

Reklama
Reklama
placeholder

Wygląda na to, że Daria Zawiałow przestała ukrywać swojego nowego partnera. Wokalistka opublikowała na swoim InsaStory wymowne zdjęcie.

Pod koniec lutego 2024 roku Piotr ''Rubens'' Rubik potwierdził w mediach społecznościowych, że rozstał się z Darią Zawiałow po 8 latach związku. Muzyk stwierdził w jednym ze swoich wpisów, że jest w ''erze szczęśliwego singla''. Pierwsze plotki na temat rozstania pary pojawiły się już w sierpniu 2023 roku. Internauci zauważyli wtedy, że Daria Zawiałow i Rubens przestali obserwować swoje profile na Instagramie. Od czasu ich rozstania w sieci nie brakowało domysłów odnośnie tego, że wokalistka ma już nowego partnera. Daria Zawiałow niedawno podzieliła się nowym zdjęciem, za którego sprawą najprawdopodobniej potwierdziła plotki. 

Daria Zawiałow i Rubens ROZSTALI SIĘ. Muzyk potwierdził krążące od dawna plotki >>

Daria Zawiałow potwierdziłą nowy związek?

Internauci zaczęli domyślać się, że Daria Zawiałow ma nowego partnera już w połowie marca 2024 roku. To właśnie wtedy wokalistka wybrała się do Amsterdamu. Na wyjeździe towarzyszył jej operator kamery, Mateusz Dziekoński, z którym ta wcześniej współpracowała przy teledysku do piosenki Za krótki sen. Od tamtego czasu mężczyzna kilkukrotnie pojawił się na profilu na Instagramie wokalistki. 

Daria Zawiałow w projekcie Spotify Singles. Jest drugą Polką w jego historii >>

We wtorek 16 kwietnia 2024 roku Daria Zawiałow opublikowała na swoim InstaStory wymowne zdjęcie, na którym przytula się z Mateuszem Dziekońskim. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie operator jest jej nowym partnerem. 

Zdjęcie znajdziecie poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama