Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski i jego mama w poruszającym wyznaniu. 'Znów jesteś pijana, nie będę miał śniadania do szkoły'

Dawid Kwiatkowski i jego mama w poruszającym wyznaniu. 'Znów jesteś pijana, nie będę miał śniadania do szkoły'

Fot. Instagram.com/kwiatkowsky

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski i jego mama zdecydowali się na poruszające wyznanie. Opowiedzieli o trudnej przeszłości i chorobie alkoholowej.

Michał Piróg trafił do szpitala. Ma niedowład części ciała, czeka go rehabilitacja >>

Dawid Kwiatkowski zaczynał karierę w show-biznesie jako nastolatek. Na początku wrzucał filmiki ze swoimi występami do internetu. Dziś jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Ma na koncie wiele przebojów. Może pochwalić się też gronem fanek, które z zaangażowaniem śledzą jego muzyczną karierę.

Niedawno artysta opowiedział o swojej drodze na szczyt w programie Kulisy Sławy. Dawid Kwiatkowski mówił m.in. o trudnym dzieciństwie i chorobie mamy.

Dawid Kwiatkowski o dzieciństwie i alkoholizmie mamy

Obok Dawida Kwiatkowskiego wystąpiła jego mama. Razem z synem opowiedziała o problemach, z którymi zmagali się przed laty.

Budziłam się i zamiast po kawę sięgałam po alkohol. To miało bardzo duży wpływ na Dawida. Pamiętam, jak stawał w progu i mówił: „Znów jesteś pijana, nie będę miał śniadania do szkoły”. Wstyd mi jest. Przegapiłam okres, kiedy on zaczął tworzyć, pisać. On nienawidzi kłamstwa, jako jego matka przekonałam się o tym na własnej skórze. Bywało, że kłamałam, więc potem ciężko było nadrobić jego zaufanie. Dawid nie lubi, gdy ludzie zakładają maski na twarz – mówiła Agnieszka Kwiatkowska.

Nick Jonas: wideo z wypadku rowerowego w sieci >>

Wokalista przyznał, że musiał dorosnąć szybciej niż jego rówieśnicy. To właśnie on zaprowadził mamę na odwyk.

Nie wiadomo, jak jej choroba alkoholowa potoczyłaby się dalej, gdyby nie moja interwencja. Zaprowadziłem ją na odwyk, więc musiałem być dorosłym, będąc nastolatkiem. Nie boję się mówić o dzieciństwie, nie użalam się nad sobą. Chcę pokazać wszystkim ludziom, którzy mnie obserwują, że da się. Nieważne ile masz środków, jakie masz warunki. Da się spełnić to, o czym marzysz – stwierdził Dawid Kwiatkowski w Kulisach Sławy.  

Dzisiaj Dawid Kwiatkowski ma z mamą bardzo dobre relacje. Na Instagramie możemy znaleźć ich wspólne zdjęcia. W 2019 roku Dawid i Agnieszka Kwiatkowscy wystąpili razem w programie Starsza Pani Musi Fiknąć.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama