News

Dawid Podsiadło zagra koncert charytatywny! Na co przekaże dochód z biletów?

Dawid Podsiadło zagra koncert charytatywny! Na co przekaże dochód z biletów?

Fot. screen YouTube.com/Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło to jedna z najbardziej popularnych postaci polskiej sceny muzycznej. Artysta „rozbił bank” wydając w ubiegłym roku bestsellerowy album Małomiasteczkowy, który stał się jednym z najlepiej sprzedających się krążków w 2018 roku, a hity takie jak tytułowy Małomiasteczkowy czy Nie ma fal na dobre przejęły szczyty list przebojów.

Dawid Podsiadło i Wielkomiejski Tour: nowe daty i miejsca koncertów >>

W ramach promocji płyty Dawid Podsiadło wyruszył w Małomiasteczkową Trasę, która została wyprzedana w 101% i zgromadziła ponad 100 tysięcy fanów wokalisty. Teraz artysta rusza w Wielkomiejski Tour, podczas którego zagra koncerty w 30 miejscowościach. Bilety na te występy również rozeszły się w naprawdę ekspresowym tempie, bo w 4 (!) minuty.

Dawid Podsiadło – koncert charytatywny

Dawid Podsiadło zagra jeszcze jeden wyjątkowy koncert. Z okazji 20-lecia Stowarzyszenia Unicorn wokalista wystąpi 4 lutego 2019 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Polski cover The Sound Of Silence. To hołd dla Pawła Adamowicza >>

Wszystkie przychody z biletów zostaną przekazane na leczenie dzieci i dorosłych dotkniętych nowotworem i trafią do Centrum Psychoonkologii Unicorn w Krakowie.

Bilety są do nabycia na stronie www.ebilet.pl. Wybierzecie się na dodatkowy koncert Dawida Podsiadło – szczególnie w szczytnym celu?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To jest reklama mojej This is playlisty na @spotify . https://spoti.fi/DawidPodsiadlo

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.