Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło: co się działo na koncercie w Warszawie? Bawiło się tam 80 tysięcy osób

Dawid Podsiadło: co się działo na koncercie w Warszawie? Bawiło się tam 80 tysięcy osób

fot. Instagram: @kuba_wojewodzki_official / @dylanwishop

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło zagrał koncert na PGE Narodowym w Warszawie w sobotę 26 sierpnia 2023 roku. Co się na nim działo?

Dawid Podsiadło: merch na koncert na PGE Narodowym. Modelami Taco Hemingway i Iga Lis >>

Dawid Podsiadło: jak wyglądał koncert na PGE Narodowym?

Koncert Dawida Podsiadły na PGE Narodowym przyciągnął rekordową liczbę osób. Na warszawskim stadionie zgromadziło się aż 80 tysięcy fanów wokalisty. Jeszcze zanim Dawid Podsiadło wyszedł na scenę, publiczność mogła przekonać się, że już niebawem będzie świadkiem niezwykłego wydarzenia. Scena została postawiona na samym środku stadiony i zrobiła ogromne wrażenie nie tylko ze względu na to, że pojawiło sie na niej spektakularne oświetlenie oraz liczne efekty wizualne.Scena została postawiona na samym środku stadionu i zrobiła ogromne wrażenie nie tylko ze względu na to, że zastosowano na niej spektakularne oświetlenie oraz liczne efekty wizualne. Była również skonstruowana w taki sposób, że artysta mógł grać koncert w każdą stronę dzięki obrotowej platformie i tym samym być bliżej fanów. Na koncercie nie zabrakło wielu znanych osobowości, w tym Kuby Wojewódzkiego czy Igi Lis. 

Na koncercie Dawida Podsiadły nie zabrakło między innymi utworów z albumu Małomiasteczkowy oraz jego najnowszej płyty, Lata dwudzieste. Podczas występów wokaliście towarzyszyła Orkiestra OSP Nadarzyn. Dawid Podsiadło rozpoczął koncert piosenką To co masz Ty!, a w dalszej części koncertu zaprezentował inne hitowe utwory takie jak Trofea, Millenium, Najnowszy Klip, WiRUS, Mori, POST, Trójkąty i kwadraty i Nie ma fal. W trakcie występów publiczność mogła zobaczyć archiwalne nagrania wokalisty oraz inne prywatne wstawki, w których odniósł się do swojej kariery. 

Publiczność mogła liczyć również na utwór pod tytułem O czym śnisz, który Dawid Podsiadło wykonał wspólnie z sanah. Piosenkarka nie była jedynym gościem specjalnym. Na PGE Narodowym pojawił się również Artur Rojek, wraz z którym wokalista zaśpiewał kultowy utwór Długość dźwięku samotności. Poza tym swoją obecnością na koncercie zaskoczył Taco Hemingway, który wraz z Dawidem Podsiadło wykonał nie tylko ich hitowy utwór W piątki leżę w wannie, ale też zupełnie nową piosenkę, której tytuł nie jest jeszcze znany. 

Dawid Podsiadło podziękował fanom za obecność na koncercie w jednym z wpisów w mediach społecznościowych i ogłosił, że wróci w 2024 roku.

I love you 80000. Wracamy w 2024. (...) Wieczór do zapamiętania na zawsze. Dzięki, że jesteście, i że możemy to dla Was robić.

Dawid Podsiadło: kolejne koncerty stadionowe ogłoszone! Gdzie się odbędą? >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama