Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło: merch na koncert na PGE Narodowym. Modelami Taco Hemingway i Iga Lis

Dawid Podsiadło: merch na koncert na PGE Narodowym. Modelami Taco Hemingway i Iga Lis

fot. Instagram: @dylanwishop

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło zagra koncert na PGE Narodowym w sobotę 26 sierpnia 2023 roku. Na miejscu fani będą mogli kupić wyjątkową kolekcję ubrań. Jak wygląda merch na koncert w Warszawie?

Mata oficjalnie odchodzi z SBM Label. Powiadomił o tym na koncercie >>

Dawid Posiadło: merch na koncert na PGE Narodowym [ZDJĘCIA]

Dawid Podsiadło zaskoczył swoich fanów nową kolekcją merchu, która będzie dostępna nie tylko dla tych, którym udało się zakupić bilet na jego nadchodzący koncert na PGE Narodowym. W dniu koncertu przed stadionem stanie specjalne stanowisko, w którym będzie można kupić merch. Wśród kolekcji ubrań inspirowanej najnowszą płytą Dawida Podsiadło pod tytułem Lata dwudzieste znalazły się koszulki oraz bluzy z nadrukiem, skarpety i czapki z daszkiem. 

Dawid Podsiadło udostępnia swoją playlistę na Spotify. Można ją porównać z własną >>

Dawid Podsiadło pokazał merch w mediach społecznościowych. Kilka dni przed koncertem artysta podzielił się efektami sesji zdjęciowej autorstwa Wojtka Koziary, w której udział wzięli między innymi Taco Hemingwaya oraz Iga Lis. Dawid Podsiadło dołączył do zdjęć następujący wpis:

Hej kochani, wyjątkowe wydarzenie już w sobotę, mianowicie koncert na PGE Narodowym. Z tej okazji wiele mamy emocji, ekscytujących rzeczy, które tam się wydarzą, ajajaj, wśród których znajdziemy to co przyszedłem ogłosić. Ogłaszam zatem wyjątkowy, powstały specjalnie z okazji stadionowego koncertu MERCH. Zobaczcie jaki śliczny nowy MERCH będzie na stadionie. Uwielbiam takie chwile, gdy mamy nowy MERCH. Całuję Was, tak jak całuję mój piękny nowy MERCH. P.S. A jak nie macie biletów na koncert to nic straconego, bo mamy taki specjalny kramik przed stadionem gdzie też będzie MERCH. I to od rana będzie. MERCH.

Oto jak wygląda merch na koncert Dawida Podsiadło na PGE Narodowym:

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama