Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło nie może jeździć komunikacją miejską. „Gdyż jestem gwiazdą”

Dawid Podsiadło nie może jeździć komunikacją miejską. „Gdyż jestem gwiazdą”

Fot. Instagram.com/_malomiasteczkowi_

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło nie może jeździć komunikacją miejską! Wokalista twierdzi, że nie pozwala mu na to sława. O co chodzi? 

Dawid Podsiadło – nowy teledysk do NAJNOWSZY KLIP >> 

Dawid Podsiadło zaczynał karierę w show-biznesie w 2012 roku. 19-letni wtedy wokalista wygrał drugą edycję programu X Factor. Dziś Podsiadło jest jedną z największych gwiazd muzyki w Polsce. Do tej pory wydał 3 albumy, które rozeszły się w ilości 450 tysięcy egzemplarzy. Na samym Instagramie Dawida Podsiadło obserwuje prawie 290 tysięcy osób.

28 września 2019 roku Dawid Podsiadło zagra koncert na PGE Narodowym w Warszawie w duecie z Taco Hemingwayem. Szykuje się wyjątkowe wydarzenie, bo to pierwsze show polskich artystów na warszawskim stadionie. Bilety rozeszły się błyskawicznie!

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło mają wspólny merch. Zdjęcia i ceny >> 

Jakiś czas temu w tygodniku Newsweek pojawił się tekst na temat Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Tomasz Lis, który napisał artykuł, rozmawiał na temat Podsiadło m.in. z Bartoszem Dziedzicem, który jest producentem ostatniej płyty artysty –  Małomiasteczkowy.

Dziedzic zdradził, że Dawid Podsiadło… nie może jeździć warszawską komunikacją miejską.

Kiedyś przyjechałem do niego tramwajem. Powiedział, że nigdy nie robił tego w Warszawie. "To spróbuj" – miał odpowiedzieć producent. Nie mogę, gdyż jestem gwiazdą – skwitował Dawid.

Dawid Podsiadło jako komik? „Mam plan, by to zaprezentować” >> 

Czyżby Dawidowi Podsiadło uderzyła woda sodowa do głowy? Na szczęście nie! ;-) Wokalista jest znany nie tylko z dużego poczucia humoru, lecz także skromności. Prawdopodobnie unika komunikacji miejskiej, bo… stresuje się spotkaniami z fanami! Kiedyś wspomniał nawet o tym na Facebooku:

(…) Wiem, że sprawiam wrażenie wyluzowanego i uśmiechniętego gościa, staram się w śmieszki, na które najczęściej reagujecie z dużą aprobatą. ALE. Każde spotkanie twarzą w twarz z jednym, jedną, z Was, wiąże się z solidną dawką czystego, naturalnego stresu (…) – czytamy w poście Dawida Podsiadło.

Spotkaliście kiedyś Dawida na żywo?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama