News

Dawid Podsiadło: najlepsze momenty, które rozbawią Was do łez

Dawid Podsiadło: najlepsze momenty, które rozbawią Was do łez

screen YouTube.com/tvn.pl

Jeśli zdarzyło Wam się obejrzeć jakiś wywiad z Dawidem, to na pewno wiecie, że wokalista ma ponadprzeciętne poczucie humoru. Wybraliśmy kilka najlepszych momentów Dawida, które na pewno umilą Wam wieczór, poranek, czy gdzie tam teraz jesteście. Oto one!

1. Kiedy był zaskoczony tym, ile ma lat…

Okazało się, że Dawid nie do końca zdawał sobie sprawę z tego, ile ma lat. Zapytany przez Kubę, „byłem bardzo zaskoczony, tym, że mam 25 lat, bo zawsze sobie wyobrażałem, (…) że coś tak się wydarzy, że będę taki mądry człowiek… a na razie śpiewam piosenki, nie? (…) Kiedy to się nadrabia?”. Była to też prawdopodobnie najdłuższa wypowiedź w historii zarejestrowana w wywiadzie z Dawidem :D Przy okazji zdradził też, ile ma włosów na klacie…

 

2. Kiedy używał na snapchacie filtra z pszczołą…

Każdy z nas chociaż raz bawił się filtrami na snapchacie i musimy przyznać - kiedy się zacznie, trudno jest przestać. Na pewno przyzna to Dawid, który nie mógł się powstrzymać przed zamieszczeniem na Snapie kilku filmików z filtrem pszczoły na twarzy - „Nie zrobię nic w życiu już. Jestem pszczołą, jestem szczęśliwy”.

Dawid Podsiadło: nowa płyta Małomiasteczkowy już jest! To będzie album 2018 roku? >>

 

3. Kiedy został zapytany o to, jaki uprawia sport…

Dawid postawiony w ogniu pytań nie miał sobie równych. Zapytany o to, skąd czerpie energię, stwierdził, że…”z dupy”, a na pytanie, czy uprawia sport, nie potrafił odpowiedzieć jednoznacznie :D (1:14 minuta filmu)

- Czy uprawiasz jakiś sport?

Tak.

Jaki?

Nie.

 

4. Kiedy wystąpił na roaście Kuby Wojewódzkiego…

Dawid już nie raz był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, ale podczas jego roastu był prawdziwą gwiazdą wieczoru, mimo że na roaście występowali profesjonalni standuperzy. Kluczem do jego fantastycznego występu był fakt, że nie do końca posłużył się ideą „roastu” - czyli obrażania przeciwników. Zresztą, co będziemy gadać - kto nie widział, musi nadrobić, a kto widział, niech zobaczy jeszcze raz!

 

5. Kiedy wydał lyrics video do piosenki Nie Ma Fal…

Do piosenki Nie Ma Fal, promującej najnowszy album Dawida, nie ma jeszcze klipu. W sieci pojawiło się za to lyric video, czyli klip, w którym przewija się tekst piosenki. Nie jest to jednak zwyczajny filmik - na początku klipu pojawia się informacja, że Dawid zrobił lyrics video, tak jak „zespoły zza granicy” :D, a potem podczas piosenki przy tekście pojawiają się dopiski od autora. Sprawdźcie, czy uda Wam się wyłapać je wszystkie!

Dawid Podsiadło ma sobowtóra! Zobacz TO wykonanie >>

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj