Reklama
placeholder
News

Dodatkowe bilety na trasę Dawida Podsiadło trafią do sprzedaży. Trzeba się spieszyć

Dodatkowe bilety na trasę Dawida Podsiadło trafią do sprzedaży. Trzeba się spieszyć

fot. Instagram: @dylanwishop

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło ogłosił, że do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów na jego trasę koncertową. Biorąc pod uwagę zainteresowanie ostatnimi wejściówkami, te prawdopodobnie też wyprzedadzą się bardzo szybko. 

Dawid Podsiadło niedawno wyruszył w swoją stadionową trasę. Artysta ogłosił koncerty już w sierpniu 2023 roku podczas występu na PGE Narodowym, który przyciągnął aż 80 tysięcy fanów. Pierwsze bilety na koncerty w Gdańsku, Poznaniu, Chorzowie i we Wrocławiu również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i wyprzedały się w ekspresowym tempie. Fani Dawida Podsiadły długo czekali na dodatkową pulę. Okazuje się, że ci, którzy nie zdobyli jeszcze wejściówek na stadionową trasę, będą mieli okazję o nie powalczyć.

Dawid Podsiadło zdradził co robi po koncercie. 'Jestem w dziwnym stanie takiego otępienia' >>

Dawid Podsiadło: gdzie kupić ostatnie bilety na trasę?

Sprzedaż ostatnich biletów na stadionową trasę Dawida Podsiadły wystartuje w piątek 24 maja 2024 roku o godzinie 12:00 na oficjalnej stronie eBilet. Artysta poinformował na swoim profilu na Instagramie, że wejściówek na koncerty w Gdańsku i Poznaniu będzie ''nie za dużo'', na występ w Chorzowie biletów będzie ''sporo na płytę'', a na koncert we Wrocławiu ''będą różne'' bilety. 

Taco Hemingway wypuścił nowy merch. Będzie dostępny tylko na trasie koncertowej >>

Oto co jeszcze Dawid Podsiadło przekazał swoim fanom dzień przed startem sprzedaży:

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ. Jutro o 12:00 do sprzedaży wrócą ostatnie bilety na trasę. Nie będzie ich dużo, ale zawsze coś, więc zapraszamy serdecznie do nas na stadiony tych, którzy jeszcze się zastanawiają. Pogoda dobra, nastroje świetne, będzie szałowo. Startujemy już za chwilę, a na zaostrzenie apetytu mamy dla Was „Diabła” z PGE Narodowego, już jutro na YouTube. Raczej OGIEŃ.

 Wybieracie się na koncert Dawida Podsiadły?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama