Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło jest ZAKOCHANY! Zdradził to fanom

Dawid Podsiadło jest ZAKOCHANY! Zdradził to fanom

Fot. screen YouTube.com/Dawid Podsiadło

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło jest zakochany! Wokalista powiedział, że jego serce jest już zajęte. Zdradził też czy umawiałby się z fankami na randki.

Anna Lewandowska jest w ciąży? Fani życzą jej syna >> 

Dawid Podsiadło zakochał się

Dawid Podsiadło jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Jego trzeci album – Małomiasteczkowy – wydany jesienią 2018 roku okazał się ogromnym sukcesem. Krążek sprzedał się w 120 tysiącach egzemplarzy i pokrył się platyną aż czterokrotnie. W dodatku Podsiadło regularnie koncertuje. Teraz jeździ po Polsce ze swoją drugą trasą koncertową Wielkomiejski Tour. Bilety na wydarzenie wyprzedały się w rekordowym tempie.

Wokalista ciężko zapracował na taki sukces. Skupia się głównie na pracy, o tym też opowiada w mediach, nie zdradzając co dzieje się w jego życiu prywatnym. Niedawno jednak Podsiadło zrobił wyjątek i powiedział, że jest "potwornie zakochany". 

Deszcz Lirydów w kwietniu 2019: kiedy i gdzie oglądać? >> 

Na facebookowym profilu Dawida Podsiadło ktoś zapytał artystę, czy umówiłby się z fanką na randkę. Dawid oczywiście odpowiedział na pytanie i przy okazji zdradził, że jego serce jest zajęte.

Generalnie bycie moim fanem/fanką raczej mocno dyskwalifikuje jeśli chodzi o randkowanie.W szczególności, jeśli kontekst spotkania to mój koncert etc. Ale wśród tysięcy spotkanych na swojej drodze uczestników koncertów widziałem wiele osób, które zachwyciły mnie swoją urodą lub osobowością lub jednym i drugim. Więc zakładam, że gdybym był zainteresowany nawiązaniem kontaktu, to bym to zrobił. Niestety, jak zwykle, jestem potwornie zakochany – odpisał.

Egzamin gimnazjalny 2019: arkusze >> 

Czy niedługo dowiemy się kim jest wybranka Dawida? Mamy nadzieję, że już wkrótce przedstawi światu swoją ukochaną.

Przypominamy, że Dawid Podsiadło przez wiele lat był związany z Eweliną Cnotą. Byli nawet zaręczeni. Niestety, para się rozstała. Natomiast kilka miesięcy temu krążyły plotki, że wokalista spotyka się z aktorką Zofią Wichłacz, która zagrała m.in. w filmach Miasto 44, Pokot oraz serialach – Belfer i 1983.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama