News

Demi Lovato ZARĘCZYŁA SIĘ! Gwiazda pokazała pierścionek

Demi Lovato ZARĘCZYŁA SIĘ! Gwiazda pokazała pierścionek

Fot. Instagram.com/ddlovato

Demi Lovato zaręczyła się! 27-letnia wokalistka ogłosiła nowinę na Instagramie i pochwaliła się pierścionkiem, który dostała od Maxa Ehricha.

Nicki Minaj jest w ciąży! Pokazała zdjęcie z brzuszkiem >> 

Demi Lovato i Max Ehrich – zaręczyny

Demi Lovato powiedziała „tak” swojemu chłopakowi, Maxowi Ehrichowi. 23 lipca na Instagramach obojga pojawiły się zdjęcia z zaręczyn.

Kiedy byłam małą dziewczynką, mój ojciec nazywał mnie swoim „małym partnerem”. (…) Dzisiaj oficjalnie zostałam partnerem kogoś innego. @maxehrich, wiedziałem, że Cię kocham od chwili, gdy Cię poznałam. (…) Nigdy nie czułam się tak bezwarunkowo kochana przez kogoś w moim życiu (poza moimi rodzicami). Nigdy nie zmuszasz mnie, abym był kimś innym niż sobą. I sprawiasz, że chcę być najlepszą wersją siebie. Jestem zaszczycona, że mogę być Twoją żoną. Kocham Cię bardziej, niż mógłby to wyrazić podpis, ale jestem zachwycona, że mogę rozpocząć z Tobą życie i założyć rodzinę. Kocham Cię na zawsze. (…) Oto nasza przyszłość!!!! (…) -  czytamy pod postem Demi Lovato. 

Z kolei Max Ehrich napisał:

(…) Słowa nie opiszą tego jak bardzo jestem w Tobie zakochany. Nie mogę spędzić kolejnej sekundy na Ziemi bez cudu posiadania Ciebie za żonę. (…) Jesteś najpiękniejsza na całym świecie i jestem wdzięczny za to, że Bóg nas połączył. (…).

Na fotkach narzeczonych możemy zobaczyć pierścionek zaręczynowy Demi Lovato. Jak podaje People, jest on autorstwa słynnego jubilera Petera Marco.

Informacje o tym, że Demi Lovato i Max Ehrich spotykają się pojawiły się w marcu 2020 roku. Para spędziła razem czas kwarantanny, który jeszcze bardziej ich do siebie zbliżył. 

Antek Królikowski i nowa dziewczyna na pierwszym wspólnym zdjęciu. „Która to już miłość?” >> 

Max Ehrich – kim jest narzeczony Demi Lovato?

Max Ehrich urodził się 24 czerwca 1991 roku w Marlboro Township w New Jersey (USA). Jest aktorem, piosenkarzem oraz tancerzem. Fani filmów i seriali mogą znać go z takich produkcji jak Brzydula Betty, iCarly, Shake It Up czy High School Musical 3 – Ostatnia Klasa. W 2019 roku pojawił się w filmie Netflixa – Chodzenie, Jazda, Rodeo.

Tak jak Demi Lovato, 29-letni Max Ehrich zajmuje się nie tylko aktorstwem, lecz także muzyką. W czerwcu 2019 roku wydał singiel Somebody Else.

Zanim Max Ehrich zaczął spotykać się z Demi Lovato, był związany z aktorkami Jennette McCurdy (znaną z serialu iCarly) i Veronicą Dunne. W 2017 roku mówiło się, że romansuje z Bellą Thorne.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” - something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich - I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! 😩😭❤️🥰😍 Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ahhhh 💍😭🥳💓 You are every love song, every film, every lyric, every poem, everything I could ever dream of and then some in a partner in life. Words cannot express how infinitely in love with you I am forever and always and then some. I cannot spend another second of my time here on Earth without the miracle of having you as my wife. here’s to forever baby 💍 ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh jeuejfjqjweuvu I’m so excited 😭😭😭 you are the most beautiful inside and out in the entire world & I couldn’t be more grateful God brought us together 🥳❤️ 🙃💍💍💍😭I LOVE YOU SO MUCH @ddlovato AND WILL FOREVER CHERISH YOUR PURE, BEAUTIFUL, INFINITE SOUL

Post udostępniony przez MaxEhrich (@maxehrich)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mi amor

Post udostępniony przez MaxEhrich (@maxehrich)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤍

Post udostępniony przez MaxEhrich (@maxehrich)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

magical weekend in Joshua Tree with the love of my life 💘 @ddlovato

Post udostępniony przez MaxEhrich (@maxehrich)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.