Reklama
placeholder
News

Demi Lovato ZARĘCZYŁA SIĘ! Pokazała pierścionek

Demi Lovato ZARĘCZYŁA SIĘ! Pokazała pierścionek

fot. Instagram: @ddlovato

Reklama
Reklama
placeholder

Demi Lovato ogłosiła zaręczyny z Jutesem. Piosenkarka podzieliła się romantycznym zdjęciem u boku swojego partnera i pokazała pierścionek zaręczynowy. 

Demi Lovato i Jutes mieli okazję współtworzyć utwory takie jak City of Angels, Substance czy Happy Ending. Piosenki trafiły na wspólny album pary pod tytułem Holy Fvck, który miał swoją premierę w sierpniu 2022 roku. To właśnie wtedy Demi Lovato potwierdziła swój związek z kanadyjskim muzykiem. Nie jest tajemnicą, że piosenkarka i jej partner wspierają siebie nawzajem nie tylko w zawodzie, ale też prywatnie. Jutes często dzieli się sukcesami swojej partnerki w mediach społecznościowych, a Demi Lovato wspierała go między innymi w jego drodze do trzeźwości oraz w zmaganiu się z zaburzeniami lękowymi. Para niedawno postanowiła pójść o krok dalej i się zaręczyć. 

Sandra Kubicka i Baron ZARĘCZYLI SIĘ! Pokazali wideo z tego romantycznego momentu >>

Demi Lovato i Jutes ZARĘCZYLI SIĘ. Pokazali zdjęcia

W niedzielę 17 grudnia 2023 roku Demi Lovato i Jutes ogłosili zaręczyny na swoich profilach na Instagramie. Para opublikowała wspólne zdjęcie, na którym zapozowali na tle czarnej kotary. Na podłodze widać rozsypane płatki czerwonych róż oraz zapalone świeczki. We wpisie pojawiło się rónież drugie zdjęcie, na którym można zobaczyć pierścionek zaręczynowy z diamentem.

Piosenkarka dołączyła do zdjęć następujący opis:

Nadal nie mam słów. Ostatnia noc była najlepszą nocą w moim życiu. Nie mogę uwierzyć, że poślubię miłość mojego życia @jutesmusic. Mój kochany, jestem niesamowicie podekscytowana, że wezmę z tobą ślub. Każdy dzień, który z tobą spędziłam, był spełnieniem moich marzeń. Nie mogę się doczekać, aby kochać cię na wieki. Za resztę naszego życia. Kocham cię.

Selena Gomez 'przyłapana' na pocałunku z nowym chłopakiem. Fani są zachwyceni >>

Jutes również nie ukrywa swojego szczęścia:

Wczoraj poprosiłem moją najlepszą przyjaciółkę, żeby mnie poślubiła, a ona się zgodziła. nie wyobrażam sobie życia bez ciebie i dzięki Bogu, teraz już nigdy nie będę musiał tego robić. Czuje się teraz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Jestem w tobie tak zakochany.

Zdjęcia z zaręczyn Demi Lovato i Jutesa znajdziecie poniżej: 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama