Reklama
placeholder
News

Doda w polityce? 'Zaczynam się (...) brać do roboty prezydentowej'

Doda w polityce? 'Zaczynam się (...) brać do roboty prezydentowej'

fot. YouTube/ Doda/

Reklama
Reklama
placeholder

Doda, która jest w trakcie promowania swojej najnowszej trasy Aquaria Tour, nie przestaje zaskakiwać fanów. Tym razem okazuje się, że piosenkarka widzi swoje miejsce w... polityce! Artystka stwierdziła, że zaczyna brać się do "roboty prezydentowej". Wideo, na którym Doda opowiada o swoich zamiarach oraz ostatecznie deklaruje swoją gotowość, do zasiadania w fotelu prezydenckim zaskoczyło wiele osób. Piosenkarka podpisała je słowami: "Marnuje się jako piosenkarka 😈Czy Polska jest gotowa na pierwszą kobietę prezydent/prezydentową?"

Proszę, niech to nie będzie fejk! W końcu będzie na kogo głosować!

Nie wiem czy to jaja czy naprawdę , ale masz moje poparcie!🙌❤️

Co dokładnie powiedziała Doda o potencjalnym wejściu do polityki?

Doda - nowa trasa koncertowa 2023. Co wiadomo o Aquaria Tour? >>

Doda chce być "pierwszą kobietą prezydentem w Polsce"

Jak się okazuje, gotowość Dody do wejścia w świat polityki to zapowiedź jej występu na kabaretowej scenie w programie Kabaret na żywo. Młodzi i moralni. W owym fragmencie odcinka pierwsza dama zaskoczona pyta 39-latkę, co ta robi na fotelu prezydenta Polski, na co gwiazda odpowiada, że się przyzwyczaja.  

Jak wiadomo, deklaracja Dody miała charakter humorystyczny, chociaż może naprawdę sprawdziłaby się w polityce? Doda jest popularną i kontrowersyjną momentami postacią, ale nie można zapomnieć o jej charyzmie i wpływach oraz tym, że artystka może pochwalić się wysokim IQ. Może Polacy potrzebują świeżej, artystycznej krwi w tej dziedzinie, a nawet w roli prezydentki?

Dorota Rabczewska może pochwalić się imponującą karierą - ma na swoim koncie m.in. cztery albumy studyjne oraz dwa albumy koncertowe. Ostatnio 39-latka znalazła się w Top 3 serwisu Spotify, jako jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, a realizowana obecnie trasa koncertowa, na którą bilety możecie zgarnąć tutaj, narobi jeszcze sporo szumu wokół tej utalentowanej polskiej gwiazdy. Trzymamy kciuki!

Na nagraniu, które Doda udostępniła na Instagramie, rozwinęła temat swojego potencjalnego wejścia w świat polityki następująco:

Jestem tutaj dlatego, ponieważ podjęłam bardzo poważne kroki w celu spełnienia próśb moich przyjaciół, ponieważ pragną, abym została prezydentem - pierwszą kobietą prezydentem w Polsce. Nie pozostało mi nic innego, jak wziąć się do pracy, więc w najnowszym odcinku w moim Dream Show mam spotkanie z konstytucjonalistą i zaczynam się po prostu brać do roboty prezydentowej. 

Chcielibyście zobaczyć Dodę w roli prezydentki Polski?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama