Reklama
placeholder
News

Dua Lipa z nowym singlem Illusion. Wakacyjny klip zapowiada jej kolejną płytę

Dua Lipa z nowym singlem Illusion. Wakacyjny klip zapowiada jej kolejną płytę

fot. YouTube: Dua Lipa

Reklama
Reklama
placeholder

Dua Lipa podzieliła się teledyskiem do nowej piosenki pod tytułem Illusion. Singiel znajdzie się na jej najnowszej płycie Radical Optimism.

Premiera kolejnej płyty Duy Lipy zbliża się wielkimi krokami. Radical Optimism doczeka się premiery 3 maja 2024 roku. Na albumie znalazło się łącznie 11 piosenek, w tym niedawno wydane Houdini i Training Season, które stały się prawdziwymi hitami. Każda z piosenek z płyty została zainspirowana trip-hopem, psychodelią i britpopem. Dua Lipa jakiś czas temu zapowiedziała swój album w mediach społecznościowych, wyjaśniając, że zwróciła w nim uwagę na wartość szczęścia w pracy i życiu. Artystka inspirowała się też procesem samo-odkrywania. Dlatego w jej nowych utworach nie brakuje nawiązań do szczęścia, pożegnań i trudnych początków. Illusion to trzecia piosenka z płyty, która doczekała się teledysku.

Dua Lipa: Training Season z teledyskiem już dostępny. W tle wiadomości od ex? >>

Dua Lipa w teledysku do piosenki Illusion. Gdzie kręcono klip?

W klipie do piosenki Illusion Dua Lipa postawiła na wakacyjny klimat i nakręciła zdjęcia w słynnym basenie Piscina Municipal de Montjuïc w Barcelonie. Piosenkarka wystąpiła w towarzystwie tancerzy, którzy nie tylko mieli okazję popływać z nią w basenie, ale też wspiąć się na wieżę. 

Dua Lipa ogłosiła szczegóły nowej płyty! Kiedy premiera i jakie piosenki znajdą się w albumie? >>

Za reżyserię klipu do Illusion odpowiada Tanu Muino. Dua Lipa stworzyła piosenkę wraz z Caroline Ailin, Dannym L. Harlem, Tobiasem Jesso Jr. oraz Kevinem Parkerem. Oto co o utworze powiedziała sama Dua Lipa:

Illusion to pierwsza piosenka, nad którą Caroline, Danny, Tobias, Kevin i ja pracowaliśmy razem. Ten numer pozwolił nam przełamać lody. Chodzi o sytuację, gdy wiesz, że pakujesz się w coś niedobrego, ale na przekór i tak to robisz. Robisz to, żeby drugiej stronie zagrać na nosie, ograć kogoś w jego własnej grze, bo Ty już nie dajesz się nabrać na iluzję.

Teledysk do piosenki Illusion znajdziecie poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama