Reklama
placeholder
News

Dua Lipa zaatakowana przez fanów? Interweniowała ochrona

Dua Lipa zaatakowana przez fanów? Interweniowała ochrona

Fot. Wikimedia Commons/Daniel Åhs Karlsson

Reklama
Reklama
placeholder

Dua Lipa została zaatakowana przez fanów? Niedawno doszło do nieprzyjemnego incydentu. Interweniowała ochrona wokalistki.

Meghan i Harry jednak nie wzięli ślubu wcześniej? Ujawniono akt małżeństwa >> 

Niedługo po ceremonii rozdania Grammy 2021, Dua Lipa wyjechała do Meksyku, gdzie wzięła udział w kampanii reklamowej dla Yves Saint Laurent.

Przypomnijmy, że artystka została nominowana do muzycznych Oscarów w sześciu kategoriach. Ostatecznie otrzymała statuetkę za najlepszy album pop (Future Nostalgia).

Fani zaatakowali Duę Lipę? Wideo

Jak donoszą portale, 20 marca piosenkarka została napadnięta przez fanów w Meksyku, a ochrona interweniowała, żeby jej bronić. 

Do internetu trafiło nagranie, na którym Dua Lipa idzie w kierunku samochodu. W pewnym momencie fani podbiegli do niej, a ochroniarze starali się ich odepchnąć. Jak czytamy na stronie Daily Mail, 25-letnia gwiazda była zdezorientowana „szokującym wydarzeniem” i szybko wsiadła do auta.

Wiadomość, że Dua Lipa była w okolicy, rozeszła się i oczywiście ludzie chcieli ją zobaczyć. Ale zrobiło się nieprzyjemnie, kiedy podbiegło do niej dwóch fanów. Wyglądało to przerażająco. Dua wyglądała na zaniepokojoną. Na szczęście ochrona była na miejscu, aby odciągnąć ludzi, bo kto wie, co mogło się wydarzyć – cytuje wypowiedź świadka serwis.  

Viola Kołakowska ostrzega przed masonerią. „Co to dziecko pokazuje?” >>

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami wokalistki z prośbą o komentarz. Dziennikarze nie uzyskali odpowiedzi.

Tuż po zdarzeniu w mediach społecznościowych meksykańscy fani przepraszali Dua Lipę za całą sytuację.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama