Reklama
placeholder
News

Taco Hemingway zaśpiewał hit Duy Lipy i został bohaterem Open'era [WIDEO]

Taco Hemingway zaśpiewał hit Duy Lipy i został bohaterem Open'era [WIDEO]

fot. instagram.com/opener_festival

Reklama
Reklama
placeholder

Open'er 2022 zmagał się z wieloma trudnościami – uczestnicy tegorocznej edycji najpierw dowiedzieli się o rezygnacji Doji Cat, która odwołała swój występ z powodów zdrowotnych, a później byli zmuszeni do ewakuacji z powodu fatalnej pogody. W efekcie część piątkowych koncertów została odwołana, w tym występ Duy Lipy. 

Opener po ewakuacji: jest rekompensata za odwołane koncerty, m.in. Dua Lipy [aktualizacja] >>

Taco Hemingway zaśpiewał piosenkę Duy Lipy

Brak Duy Lipy niezmiernie zmartwił niektórych festiwalowiczów, ponieważ część z nich przyjechała na Open'er specjalnie dla niej. Ukoić ich smutek zdecydował się Taco Hemingway, który podczas swojego występu zaśpiewał jedną z piosenek artystki. 

Raper w kreatywny sposób zmodyfikował piosenkę Wiatr, a później zaśpiewał fragment utworu Levitating Duy Lipy, co ucieszyło wielu uczestników Open'era.

Znowu dzisiaj w Gdyni wieje wiatr, Main Stage rozhuśtany jak ten biały dym z Marlboro. Znowu dziś się deszczem ściele świat. Przyjdzie jakaś burza, Open'era Ci zabiorą. Znowu dzisiaj w Gdyni wieje wiatr. Włosy rozhuśtane jak ten biały dym z Marlboro. Znowu dziś się deszczem ściele świat. Dua Lipy nie ma, ale Taco jest tu z Tobą – zaśpiewał Taco, po czym zaintonował hit Duy Lipy.

Opener 2022: gwiazda topless na scenie. Kto odważył się na taki krok? >>

Taco Hemingway – Open'er 2022 [VIDEO]

Taco Hemingway na koncercie podczas festiwalu Open'er wykonał także między innymi utwory 6 zer czy Fiji

@4fun.tv Duy Lipy nie ma, ale Taco jest tu z Tobą 😂😍🌈 Taco Hemingway Levitating na @opener_festival 🙈 #tacohemingway #dualipa #openerfestival #levitating ♬ dźwięk oryginalny - 4FUN.TV
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama