Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran nagrał klip w Kijowie. 2step wesprze Ukrainę

fot. YouTube.com/Ed Sheeran

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran nakręcił teledysk w Kijowie. Brytyjski artysta zadedykował 2step Ukrainie, w której od ponad dwóch miesięcy trwa wojna. 

Ed Sheeran dostał prośbę od ukraińskich muzyków. Odpowiedział im >> 

Ed Sheeran – 2step: teledysk kręcony w Kijowie

Wideo Eda Sheerana powstało do nowej wersji utworu z jego płyty "=".  W momencie publikacji tego artykułu teledysk do piosenki 2step, którą nagrali Ed Sheeran i Lil Baby, ma na YouTube 4 941 435 wyświetleń.

Nagrałem klip do „2step”w Kijowie przed rozpoczęciem niszczycielskich aktów przemocy. To była moja pierwsza wizyta w Ukrainie. Zostałem tam bardzo ciepło przywitany – przez zespół ekipy produkcyjnej i wiele innych osób, które spotkałem w trakcie wolnych dni. Ukraina to dumny i silny kraj i jestem wdzięczny, że miałem okazję nagrać tam swój klip – możemy przeczytać na początku teledysku.

Bella Ciao o Ukrainie: wymowna przeróbka hitu znanego z Domu z Papieru >>

Ed Sheeran wspiera Ukrainę – poinformował, że zyski z wyświetleń nowego klipu na YouTube przekaże na konto DEC's Ukraine Humanitarian Appeal. Organizacja zajmuje się zapewnieniem żywności, schronienia i pomocy medycznej osobom, które w ramach działań wojennych musiały opuścić swoje domy.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama