Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran w Polsce 2024: koncert w Gdańsku potwierdzony! Data, bilety

Ed Sheeran w Polsce 2024: koncert w Gdańsku potwierdzony! Data, bilety

fot. youtube: Ed Sheeran

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran: koncert w Gdańsku potwierdzony! Artysta w 2024 roku  wyruszy w kolejną trasę koncertową. Kiedy wystąpi w Polsce?

Ed Sheeran w październiku 2023 roku wydał nowy album pod tytułem Autumn Variations. Fani piosenkarza będą mieli okazję usłyszeć jego nowe utwory na żywo za sprawą nadchodzącej trasy koncertowej, w ramach której odwiedzi między innymi Polskę i po raz pierwszy zagra koncert w Trójmiescie.

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Ed Sheeran w Gdańsku 2024

Ed Sheeran wystąpi na Polsat Plus Arena w Gdańsku 12 lipca 2024 roku w ramach trasy koncertowej o nazwie + - = ÷ x. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a gościem specjalnym będzie Calum Scott. Będzie to pierwszy występ wokalisty w naszym kraju, który nie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. To tam ostatni raz w 2022 roku Ed Sheeran wystąpił na obrotowej scenie 360° i udowodnił, że nie tylko potrafi dostarczyć swoim fanom niepowtarzalnych wrażeń, ale też mieć z nimi świetny kontakt. Ed Sheeran prawdopodobnie zaśpiewa na żywo zarówno piosenki z najnowszej płyty, jak i starsze hity takie jak Shape of You, Thinking Out Loud czy I See Fire.

Dawid Kwiatkowski - koncerty 2024 ogłoszone! POP ROMANTYK rusza w trasę - miasta, bilety, piosenki >>

Ed Sheeran: koncert w Gdańsku 2024: bilety, ceny

Bilety na koncert Eda Sheerana w Gdańsku w 2024 roku będą dostępne tylko na stronie eventim.pl. Ich sprzedaż rozpocznie się w czwartek 26 października 2023 roku o godzinie 10:00. Nieznane są jeszcze ceny wejściówek - artykuł będzie aktualizowany.

Ed Sheeran: bilety na koncert w Gdańsku w sprzedaży. Jakie ceny? >>

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama