News

Eurowizja 2019: Roksana Węgiel nie zaśpiewa w Izraelu! Co się stało?

Eurowizja 2019: Roksana Węgiel nie zaśpiewa w Izraelu! Co się stało?

Fot. YouTube.com/RoksanaWegielVEVO

Roksana Węgiel nie zaśpiewa w Izraelu! 13-latka miała pojawić się na scenie jako gość specjalny Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Okazuje się jednak, że nie wystąpi przed publicznością. Co się stało?

Eurowizja 2019: Madonna w finale! To już pewne >> 

Informacje o tym, że Roksana Węgiel wystąpi na 64. Konkursie Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie pojawiły się w styczniu 2019 roku. Młoda artystka miała pojawić się na scenie w Centrum Konferencyjnym Tel Awiwu jako gość specjalny z piosenką Anyone I Want To Be. To właśnie z tym singlem Roxie w listopadzie 2018 roku, jako pierwsza Polka, zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który zorganizowano w Mińsku. Niestety, okazuje się, że Roksana nie zaśpiewa w Izraelu.

Roksana Węgiel z międzynarodowym sukcesem! >> 

W jednym z wywiadów, których udzieliła ostatnio, Roksana Węgiel powiedziała, że jedzie na Eurowizję do Izraela, ale nie wystąpi w show. Zdradziła, że udzieli jedynie wywiadu na żywo podczas finału konkursu, który zaplanowano na 18 maja 2019 roku. Dlaczego Roksana nie zaśpiewa? Powód zmiany decyzji organizatorów Eurowizji 2019 nie jest znany. 

Przypominamy, że 64. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 14-18 maja 2019 roku w Tel Awiwie (Izrael). W tym roku Polskę w konkursie będzie reprezentował zespół Tulia z piosenką Fire of Love (Pali Się).

Eurowizja 2019: tak wygląda scena w Tel Awiwie! >> 

Kilka tygodni po finale Eurowizji w Izraelu, 7 czerwca 2019 roku, na rynku ukaże się natomiast pierwsza płyta Roksany Węgiel, zatytułowana po prostu Roxie. Na krążku, który ma zostać wydany w specjalnej wersji, znajdą się m.in. takie przeboje jak Anyone I Want To Be, Obiecuję i Żyj.

Czekacie na płytę Roxie?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka kochani❤️ Co tam u Was ? Jak Wam mija lany poniedziałek ??

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołych Świąt Wielkanocnych!???

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani! Dziękuję za Wasze wsparcie w czasie egzaminów ósmoklasisty! Testy z angielskiego już za mną! A skoro już o j. angielskim mowa, to zauważyłam, że w komentarzach wielu z Was stara się przetłumaczyć znaczenie piosenki „Lay Low”. Od razu dodam, że nie należy tłumaczyć go tak dosłownie. „Lay Low” to piosenka o pierwszym zauroczeniu… kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Myślę, że każda nastolatka może się z tym utożsamiać. Tekst można czytać na różnych płaszczyznach i myślę, że każdemu się kojarzy z tym co jest dla niego bliskie. Dla mnie to tekst o tym jak fajnie, ale czasem dziwnie się czuję jeśli się zakocham i nie ma w tym, żadnych podtekstów. Chciałam podziękować za każde miłe słowo i Wasze wsparcie którego doświadczam każdego dnia!❤️ ?: @katarzynas_fashionstylist @off_ptra @livianacontiofficial @gpolandgroup

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani ?w tak piekny dzień warto spotkac sie z bliskimi❤️a Wy jakie macie plany na niedzielę ??

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.