News

Eurowizja 2022: jak głosować na Polskę i Krystiana Ochmana? [ZASADY]

Eurowizja 2022: jak głosować na Polskę i Krystiana Ochmana? [ZASADY]

fot. Instagram.com/krystianochman

14 maja 2022 zakończy się 66. Konkurs Piosenki Eurowizji w Turynie. W tym roku Polskę reprezentuje Krystian Ochman z utworem RiverKrystian Ochman wystąpi tego wieczoru jako 23.

Eurowizja 2022 - FINAŁ na żywo: relacja, wyniki, punktacja >>

Jak pomóc polskiemu wokaliście i głosować na Polskę? Głosowanie widzów ma wpływ na to, które kraje awansują do wielkiego finału!

Eurowizja 2022: kto może głosować?

Regulamin Konkursu Piosenki Eurowizji zabrania głosowania na swojego reprezentanta. W finale udział w głosowaniu będą mogli wziąć wszyscy. Nie ma znaczenia czy ich reprezentanci walczą o wygraną.

Eurowizja 2022: występ Polski i Krystiana Ochmana w Turynie – tak będzie to wyglądało >>

Na ocenę składa się ilość głosów widzów i krajowego jury. W każdym kraju widzowie i jury mają do rozdania po 58 punktów. Punkty zlicza się w półfinałach i w finale w wadze 50:50.

Eurowizja 2022: jak głosować?

Głosowanie rozpoczyna się po zakończeniu wszystkich występów. Można głosować za pomocą bezpłatnej aplikacji, SMS lub numeru telefonu. Aby oddać głos na wybranego kandydata z Polski, wystarczy wysłać SMS z numerem ulubionej piosenki na numer 73555. Swój głos można oddać również za pśrednictwem dedykowanej aplikacji Eurowizji. 

Eurowizja 2022: aplikacja. Jak pobrać, głosować i korzystać? >>

Osoby znajdujące się poza granicami Polski, mogą oddać głos na Krystiana Ochmana za pośrednictwem numerów telefonu wskazanych na poniższej grafice:

 

 

Kiedy rusza głosowanie?

Głosowanie w finale Eurowizji ruszy dopiero po ostatnim występie, na sygnał prowadzących. Potrwa niespełna 30 minut, kiedy będą trwały gościnne występy oraz czas promocyjny Turynu, gospodarza tegorocznej Eurowizji.

Krystian Ochman prywatnie - wiek, rodzina, wykształcenie, kariera, piosenki >> 

Eurowizja 2022: kiedy finał?

Finał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji rozpoczął się 14 maja 2022 roku o godzinie 21:00.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.