Reklama
placeholder
News

Eurowizja 2023: zagraniczna trenerka wokalu skomentowała występ Blanki. Jak ocenia jej szanse?

Eurowizja 2023: zagraniczna trenerka wokalu skomentowała występ Blanki. Jak ocenia jej szanse?

fot. Instagram.com/blikeblanka

Reklama
Reklama
placeholder

Wybór Blanki na reprezentantkę Polski w konkursie Eurowizji 2023 wywołał wiele emocji. Widzowie postawili na charyzmatycznego Janna, jednak jury zdecydowanie więcej punktów przyznało Blance i jej utworowi Solo.

Eurowizja 2023: Edyta Górniak o przegranej Janna. Zarzuca fanom, że to ich wina >>

Eurowizja 2023: Blanka i jej utwór Solo

Wkrótce po ogłoszeniu werdyktu, widzowie zareagowali w ostry sposób, krytykując Blankę i jej występ. Pojawiła się także sugestia, by artystka zrezygnowała. Blanka przez chwilę to rozważała, postanowiła jednak wziąć udział w konkursie i udowodnić, że zasłużyła na znalezienie się w gronie europejskich reprezentantów.

Eurowizja 2023: Blanka komentuje negatywne reakcje. 'Chcę jak najlepiej dla Polski' >>

Trenerka wokalu komentuje występ Blanki

Georgina Hill-Brown prowadząca na YouTubie konto Honest Vocal Coach >> postanowiła przyjrzeć się finalistom Eurowizji z różnych krajów. W ciągu najbliższych dni zamierza ocenić wszystkich artystów. Georgina na początku swojej wypowiedzi zaznaczyła, że wie na temat kontrowersji wokół występu Blanki i opinii widzów. Co powiedziała na temat warsztatu Blanki?

Te wokale nie są świetne, to dźwięki nosowe, bardzo młode. To nie brzmi jak dojrzały wykonawca. Nie czuję tego. (…) To wszystko brzmi jak dźwięki śpiewane z przedniej części buzi, słychać nosowość. Nie ma tutaj rezonansu, nasycenia (…) Dźwięk jest okropny, nie wiem czy to wina nagrania, które ściągnęłam ale to po prostu brzmi płytko.

Trenerka przyznaje, że piosenka jest chwytliwa, refren jest nie najgorszy, jednak Georgina „nie czuje jej [Blanki – przyp. red.] głosu, tonu”. Później dodaje także, że momentami to wręcz partie mówione, a wokalistce brakuje tchu. Na koniec w podsumowaniu mówi „przykro mi, w tej piosence nie ma nic specjalnego dla mnie, nie sądzę, żeby dobrze sobie poradziła”.

Poniżej możecie zobaczyć całą wypowiedź trenerki.


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama