News

Eurowizja Junior: jak głosować na Polskę?

Eurowizja Junior: jak głosować na Polskę?

Fot. Instagram.com/junioreurovisionofficial

Jak zagłosować na Polskę w Eurowizji Junior 2020? Wyjaśniamy, w jaki sposób to zrobić. 

Finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie już 29 listopada o godzinie 17:00. Ze względu na pandemię koronawirusa występy uczestników zostały nagrane wcześniej i nie wystąpią na żywo na jednej scenie. Głównym miejscem transmisji na żywo będzie studio Telewizji Polskiej. Prowadzącymi Eurowizję Junior 2020 są Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski. Warto zaznaczyć, że drugi raz z rzędu Polska została gospodarzem tego wydarzenia.

Eurowizja Junior 2020: Gromee autorem piosenki przewodniej. Move The World to hit? >>

Eurowizja Junior 2020: głosowanie online zasady

Chociaż finał Eurowizji Junior 2020 odbędzie się w niedzielę, to głosy można oddawać już od piątku za pośrednictwem specjalnej strony internetowej. 

Jakie są zasady głosowania online? Osoby głosujące będą mogły wybrać trójkę swoich ulubionych uczestników. Następnie należy wybrać opcję VOTE. Według regulaminu konkursu można zagłosować na reprezentanta swojego kraju.

Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie konkursu.

W tym roku głosowanie odbywać się będzie w dwóch terminach. Pierwszym jest data od 27 do 29 listopada do godziny 16:59. Kolejną możliwość na oddanie głosu będziemy mieć w niedzielę po wszystkich występach konkursowych. Drugi etap głosowania potrwa przez 15 minut.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie stworzone przez organizatorów, które w przystępny sposób wyjaśnia jak oddać głos.

Eurowizja Junior 2020: występ Ali Tracz. Tak zaprezentuje się Polska >>

Będziecie głosować w Eurowizji Junior 2020?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.