Reklama
placeholder
News

Szokujące wpisy u Ewy Farnej! Konto gwiazdy zhakowane?

Szokujące wpisy u Ewy Farnej! Konto gwiazdy zhakowane?
Reklama
Reklama
placeholder

Ewa Farna od lat szczyci się wręcz nieskazitelnym wizerunkiem. Piosenkarka ma zaledwie 26 lat, ale przez ponad 10 lat kariery nagrała mnóstwo wielkich hitów i zyskała wielu wiernych fanów – zarówno w Polsce, jak i w rodzinnych Czechach.

14 sierpnia Ewa Farna grała koncert podczas festiwalu Top Trendy w Sopocie. To pierwszy występ wokalistki od czasu porodu – niedawno artystka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE w kobiecym wydaniu! Jak wyszło? >>

Piosenkarka nie będzie jednak wspominać Top Trendy 2019 zbyt dobrze – ktoś włamał się jej na konto na Facebooku i publikował w jej imieniu niepokojące i wulgarne wpisy. Fani podejrzewają, że ktoś ukradł Ewie telefon albo komputer, bo osoba wrzucająca posty użyła do nich również prywatnych zdjęć Farnej. Być może to sprzęt kogoś z bliskich Ewie osób dostał się w niepowołane ręce.

Na fanpage’u artystki na Facebooku pojawił się pięć wpisów, których nie chcemy w całości pokazywać ani cytować ze względu na wulgaryzmy, które zawierały. Wśród dodanych zdjęć znalazła się m.in. faktura za usługi świadczone Ewie podczas innego występu. Haker (bądź też zwykły złodziej) nie miał skrupułów – posłużył się nawet zdjęciem wokalistki z dzieckiem.

Agnieszka Kaczorowska: imię dziecka już znane! >>

Współczujemy Ewie Farnej i liczymy, że sprawca szybko zostanie namierzony i ukarany.

 

[AKTUALIZACJA, 23:35]

Ewa Farna nagrała InstaStory, na którym prosi fanów o zgłaszanie postów hakera na Facebooku, żeby jej konto zostało jak najszybciej zablokowane.

 

[AKTUALIZACJA, 00:00]

Fanpage Ewy Farnej został zablokowany.

 

[AKTUALIZACJA, 16 sierpnia, 13:00]

Jakiś czas po tym jak konto Ewy Farnej na Facebooku zostało zhakowane, artystka wydała oświadczenie na Instagramie:

Moi drodzy, każdy fan pewnie zauważył i zrozumiał, że to nie ja publikuję ostatnie posty na FB stronie Ewa Farna. Konto zostało zhackowane.

Proszę fanów i media o nierozpowszechnianie materiałów upublicznianych bez mojej wiedzy i woli. Przepraszam mocno, że moja niemała rzesza (bo ponad 750 tysięcy) fanów jest np. atakowana wulgaryzmami rzekomo moim imieniem.

Będę was informowała tutaj, na Instagramie, o ile konto do mnie wróci. Hacker będzie ścigany (…) – napisała.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama