Reklama
placeholder
News

Angelika Mucha o konflikcie Hailey Bieber i Seleny Gomez. Po czyjej jest stronie?

Angelika Mucha o konflikcie Hailey Bieber i Seleny Gomez. Po czyjej jest stronie?

fot. Instagram: @littlemooonster96 / @haileybieber

Reklama
Reklama
placeholder

Angelika Mucha postanowiła wypowiedzieć się o rzekomym konflikcie pomiędzy Hailey Bieber a Seleną Gomez. Przy okazji wspomniała również o Justinie Bieberze. 

Hailey Bieber wyśmiała Selenę Gomez na urodzinach Justina Biebera? Internauci znaleźli dowód >>

Angelika Mucha o konflikcie Hailey Bieber i Seleny Gomez

Angelika Mucha od lat nie ukrywa, że jest wielką fanką Justina Biebera. Od pewnego czasu w mediach zrobiło się głośno o żonie piosenkarza, czyli Hailey Bieber. Internauci są przekonani, że ta wciąż ma konflikt z Seleną Gomez, choć jeszcze niedawno zapozowały razem do zdjęcia podczas Academy Museum Gala. W styczniu 2023 roku żona Justina Biebera opublikowała na swoim profilu na TikToku filmik, który nagrała z przyjaciółkami, Kendall Jenner i Justine Skye. Hailey wykorzystała w nim podkład z następującymi słowami:

Nie mówię, że na to zasłużyła, ale Bóg ma zawsze dobre wyczucie czasu.

Internauci twierdzą, że powyższe słowa nawiązywały do zdjęć Seleny Gomez w kostiumie kąpielowym, które chwilę wcześniej obiegły sieć. Spotkały się one ze sporą krytyką. Wiele osób złośliwie skomentowało fakt, że wygląd Seleny Gomez się zmienia.

To jednak nie jedyny powód, dla którego internauci są pewni, że Hailey Bieber ma konflikt z byłą partnerką swojego męża. Selena Gomez podzieliła się w mediach społecznościowych nagraniem, w którym pokazała swoje brwi i stwierdziła, że  przypadkowo przesadziła z ich laminacją. Jakiś czas później Kylie Jenner opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie z Hailey Bieber, które podpisała słowami: „Czy to był przypadek?”. Brwi przyjaciółek łudząco przypominały te należące do Seleny. Według internautów Kylie celowo dodała takie zdjęcie, aby wyśmiać Selenę.

Rzekomy konflikt Hailey Bieber i Seleny Gomez jest obecnie głośno omawiany przez internautów. Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie TUTAJ.

Angelika Mucha odniosła się do rzekomego konfliktu Hailey i Seleny w jednym z wywiadów. Influencerka stwierdziła, że jest jej żal Hailey za to, że spotkał ją hejt ze strony internautów oraz straciła tysiące obserwujących na swoim profilu na Instagramie. Angelika Mucha przyznała, że mimo to nie jest po stronie żadnej z kobiet, jednak stanęła w obronie Justina Biebera twierdząc, że musiał mieć powód, dla którego rozstał się z Seleną i wybrał Hailey:

Jest mi żal Hailey. (...) Nie jestem żaden team w tej sytuacji. Uważam, że nie nam oceniać, z kim jest Justin Bieber. On może stanąć i się wypowiedzieć, dlaczego jest z jedną, a nie drugą.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama