Reklama
placeholder
News

Hailey Bieber jest w ciąży? To wideo wywołało burzę

Hailey Bieber jest w ciąży? To wideo wywołało burzę

fot. Instagram: @haileybieber / @blinditems

Reklama
Reklama
placeholder

Hailey Bieber w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości, że Hailey Bieber i Justin Bieber już wkrótce zostaną rodzicami. Wszystko z powodu pewnego filmiku, który niedawno trafił do sieci. 

Hailey Bieber o macierzyństwie: 'cały czas płaczę z tego powodu' >>

Hailey Bieber jest w ciąży?

Hailey Bieber i Justin Bieber są małżeństwem od 2018 roku. Hailey Bieber niedawno znalazła się w ogniu krytyki za to, że miała wyśmiewać wygląd byłej partnerki swojego męża, Seleny Gomez. Internauci nie mieli wątpliwości, że Hailey Bieber i jej przyjaciółki śmiały się też z Taylor Swift. Rzekomy konflikt spowodował, że Hailey Bieber straciła setki obserwatorów w mediach społecznościowych. Do całej sytuacji jakiś czas później odniosła się sama Selena Gomez, która zaapelowała do internautów, aby ci zaprzestali hejtu i wyznała, że Hailey Bieber miała otrzymywać nawet groźby śmierci. 

Hailey Bieber oświadcza, że 2023 rok jest najsmutniejszym rokiem w jej życiu >>

Hailey Bieber mimo wszystko wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno internautów, jak i paparazzi, którzy często nie odstępują jej na krok. Na początku sierpnia 2023 roku do sieci trafiło nowe nagranie oraz zdjęcie przedstawiające Hailey i Justina. Wielu internautów nie ma wątpliwości, że para ma powody do radości, ponieważ Hailey jest w swojej pierwszej ciąży. Celebrytka jeszcze niedawno mówiła w jednym z wywiadów, że choć boi się zostać matką, bardzo chciałaby już założyć rodzinę i zrobi wszystko, aby jej dziecko czuło się bezpieczne i kochane. Na nagraniu słychać, jak ktoś mówi do Hailey:

Wiem, że jesteś w ciąży, ale (...)

Justin zauważając paparazzi odwraca się w tym momencie i zasłania żonę, a osoba wypowiadająca te słowa milknie.

Poza nagraniem po sieci krąży również zdjęcie zza kulis koncertu. Widać na nim Justina Biebera oraz stojącą obok Hailey Bieber z odsłoniętym brzuchem. Nagranie i zdjęcie trafiło między innymi na profil na Instagramie o nazwie @blinditems:

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama