News

Iga Lis zablokowała Taco Hemingwaya na Instagramie

Iga Lis zablokowała Taco Hemingwaya na Instagramie

Fot. Instagram.com/iga_lis

Iga Lis zablokowała Taco Hemingwaya na Instagramie! Czy to znaczy, że para zerwała? Jest komentarz modelki. 

Iga Lis na POCZTÓWCE Z WWA, LATO '19  >> 

O związku Igi Lis i Taco Hemingwaya mówiło się od 2018 roku. Nigdy oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, ale w Sylwestra 19-letnia Iga wrzuciła na Instagram wspólne zdjęcie z raperem.

Parę dzieli duża różnica wieku (10 lat), ale mimo wszystko Lis i Hemingway wyglądali na szczęśliwych. W dodatku Taco napisał kilka piosenek o swojej dziewczynie. O Idze możecie posłuchać na płytach Cafe Belga, POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 i minialbumie Szprycer. Podobno na okładce tego ostatniego obok Taco Hemingwaya siedzi właśnie Iga Lis.

Pod koniec lipca córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wrzuciła na Instagram kolejne wspólne zdjęcie z Taco Hemingwayem, które podpisała datą jego urodzin – 29.07.  Na fotce 19-latki para uroczo się przytula. 

Taco Hemingway i Iga Lis zaskoczyli fanów. Takiego zdjęcia pary jeszcze nie było >> 

Iga Lis zablokowała Taco Hemingwaya na Instagramie

Niedawno fani Igi Lis i Taco Hemingwaya zamarli, bo 19-latka… zablokowała rapera na Instagramie! Okazało się, że Taco też już nie obserwuje Igi…  Czy para się rozstała? Jak podaje Vogule Poland modelka skomentowała cała sytuację w rozmowie z portalem.

O faktycznie. Niechcący go zablokowałam! – miała powiedzieć rozbawiona Iga. Podobno później zapewniła, że u niej i u Taco „wszystko pięknie”.

Chyba mówi prawdę, bo raper wrócił na listę jej obserwowanych na Instagramie. Taco też dalej śledzi co dzieje się u Igi. ;-) 

Piękna z nich para! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

29.07 ?

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my, 2018

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SZPRYCER.

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(o˘◡˘o)

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham. Do następnego! Na zdrowie, Fifi

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Krzysztof
    Was chyba popierniczyło, że z takiej błahostki robicie sensację
    rok temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.