News

Iga Lis na POCZTÓWCE Z WWA, LATO '19 Co o związku zdradza Taco Hemingway?

Iga Lis na POCZTÓWCE Z WWA, LATO '19 Co o związku zdradza Taco Hemingway?

Fot. Instagram.com/iga_lis

Iga Lis na nowej płycie Taco Hemingwaya! Zobaczcie co raper zdradza o ich związku na krążku POCZTÓWCE Z WWA, LATO '19. Jesteście zaskoczeni? 

Taco Hemingway: nowa płyta ZA DARMO już w sieci! >> 

Iga Lis w piosenkach Taco Hemingwaya

W 2018 roku pojawiły się informacje, że Taco Hemingway spotyka się z córką dziennikarzy – Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Taco i Iga długo nie komentowali plotek na ten temat, aż w końcu na początku 2019 roku Iga Lis wrzuciła na Instagram pierwsze oficjalne zdjęcie z raperem.

Kim jest Schafter? Muzyk podbija rynek >> 

Chociaż wielu przepowiadało, że Taco Hemingway i Iga Lis szybko się rozstaną, para nadal jest w sobie zakochana. Oboje unikają rozgłosu, ale co jakiś czas w sieci pojawiają się ich wspólne zdjęcia. W dodatku to właśnie m.in. o 19-letniej Idze Taco Hemingway pisze swoje piosenki!

Pierwszy raz Taco Hemingway wspomniał o swojej dziewczynie na płycie Cafe Belga, która ukazała się w lipcu 2018 roku. Wzmianki o Idze Lis mogliśmy usłyszeć m.in. w singlach 4 AM in Girona i tytułowym Cafe Belga. Kawałek Fiji został w zasadzie w całości poświęcony córce dziennikarzy.

Fani Taco Hemingwaya w prześmiesznej akcji. Iga Lis będzie się tłumaczyć >> 

Okazuje się, że w kilku kawałkach, które znalazły się na najnowszej płycie POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 Taco Hemingway też rapuje o Idze Lis. Artysta w utworze Leci Nowy Future mówi m.in. o tym, że dzięki Idze nie ma już złych nawyków. No może poza winem. ;-) 

(…) Chyba nie mam złych nawyków odkąd ona przy mnie. W sumie nie mam złych nawyków, może poza winem. (…)

W piosence Tijuana, nagranej w duecie z Kizo, Taco Hemingway też wspomina o związku z Igą Lis: (…) + 44 dzwoni ona, dzwoni Londyn (…) – rapuje. Wygląda na to, że para nadal jest w związku na odległość. W innym wersie Taco porównuje Igę Lis do Grace Jones, a miłość, która ich łączy nazywa opium:

(…) Nasza miłość jest jak opium, ej. Ona Grace Jones a ja Indiana (…) + 44 dzwoni ona, dzwoni Londyn, jak cztery siedem na głowie kody kreskowe. (…)

Iga i Pola Lis – ich debiut medialny był słodki >> 

To nie koniec. Taco Hemingway napisał jeszcze o swoim związku w singlu Kabriolety. Z niego możemy się dowiedzieć m.in., że Iga  i Taco są wciąż śledzeni przez paparazzi. Wiadomo też, że Taco nazywa swoją dziewczynę Igi:

Lubię kabriolety. (…) Robię wrum, wrum, krzyczy moja pani: O rety! (…)  Igi dzwoni, paparazzi znów nas złapał, słabo. My z ekipą, Bogu dzięki, japy zamazano. Ostatnio nas gonią kawalkadą.

Kibicujecie Idze Lis i Taco Hemingwayowi? 

     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my, 2018

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdynia 2019 ?

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham. Do następnego! Na zdrowie, Fifi

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W Krakowie rewela. ? @dontuco

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczoraj Kraków, dziś Katowice. Dziękujemy! @krakow_festival

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.