News

Justin Bieber ŚPIEWA na live! On i Hailey są przesłodcy

Justin Bieber ŚPIEWA na live! On i Hailey są przesłodcy

Fot. Instagram.com/ haileybieber

Justin Bieber śpiewa na żywo na Instagramie! Co ciekawe, w live towarzyszy mu… Hailey. Widać, że oboje świetnie się ze sobą bawią i wygląda na to, że są naprawdę szczęśliwi. Musicie zobaczyć to urocze wideo!

Justin Bieber zawiesza karierę, bo będzie ojcem?! Fani nie mają wątpliwości >> 

Od dłuższego czasu pojawiają się informacje o tym, że Justin Bieber zmaga się z depresją. Mówiono również, że małżeństwo gwiazdora z Hailey Bieber przeżywa kryzys. Niedawno Justin zdecydował się również przerwać karierę na jakiś czas i skupić się na życiu rodzinnym, co dodatkowo zaniepokoiło fanów. Wygląda jednak na to, że wszystko wraca do normy.

31 marca 2019 roku Hailey Bieber opublikowała na Instagramie interesujący live. Na początku modelka miała tylko porozmawiać z koleżanką na temat nowej kampanii. Znajoma się spóźniła, a Hailey i Justin Bieberowie nagrali naprawdę słodkie wideo!

Justin Bieber kocha Selenę Gomez! Przyznał to na Instagramie >> 

W ciągu jedenastominutowego materiału możemy zobaczyć m.in. jak Justin Bieber śpiewa piosenkę Rihanny – Yeah, I Said It, naśladuje swoją żonę i porównuje się do meksykańskiego dilera narkotyków. Para rozmawia też na temat powrotu zespołu Jonas Brothers na scenę, przytula się i całuje. Widać, że świetnie się czują w swoim towarzystwie i naprawdę się kochają!

Są naprawdę wspaniali!

Piękna z nich para, prawda?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Swag

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My wife is awesome

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My little bean

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

25 sure looks good on u lover.. 🖤

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hunny buns punkin

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj