News

Justin Bieber na 'czarnej liście'? Tego już nie kupi

Justin Bieber na 'czarnej liście'? Tego już nie kupi

Fot. Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber miał trafić na „czarną listę”. Mówi się, że przez to już nigdy nie kupi tej rzeczy. O co chodzi?

Daniel Majewski i Deynn kupili dom. Pokazali jak wygląda >>

Justin Bieber nie kupi już Ferrari?

O tym, że kanadyjski wokalista nie będzie mógł kupić Ferrari, donosi m.in. portal Auto Świat. Serwis powołuje się na włoskie oraz hiszpańskie media i podaje, że firma umieściła nazwisko Biebera na swojej „czarnej liście” za naruszenia kodeksu postępowania, do respektowania którego piosenkarz zobowiązał się przy zakupie swojego Ferrari 458.

Firma nie sprzedaje swoich samochodów każdemu, kto chce je kupić. Trzeba zaakceptować szereg ograniczeń, które nakłada na niego marka, np. przestrzegać swoistego „kodeksu etycznego”, a modele specjalne kupić mogą wyłącznie wcześniejsi, dobrzy klienci, którzy mają odpowiednią historię kontaktów z marką z Maranello – czytamy.

Gwiazdy bez matury! Kto nie zdał egzaminu dojrzałości? >>

Justin Bieber miał narazić się marce kilka razy. Chodzi m.in. o to, że przerobił białe Ferrari 458 Italia F1 Edition z 2011 roku w West Coast Customs. Przedstawicielom marki miało nie podobać się też to, że mąż Hailey Bieber dostał mandaty, jeżdżąc właśnie tym autem oraz to, że bez akceptacji wystawił je na aukcji charytatywnej.

Na niechlubnej liście ma być wiele gwiazd, nie tylko Justin Bieber, lecz także m.in. 50 Cent, Kim Kardashian, Nicolas Cage i Tyga.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.