Reklama
placeholder
News

Justin Bieber otrzymał własną figurę woskową z okazji 30-tych urodzin. Jak wygląda?

Justin Bieber otrzymał własną figurę woskową z okazji 30-tych urodzin. Jak wygląda?

fot. Instagram: @justinbieber / @madametussaudsusa

Reklama
Reklama
placeholder

Justin Bieber 1 marca 2024 roku skończył 30 lat. Z tej okazji muzeum figur woskowych Madame Tussauds przygotowało dla niego wyjątkowy prezent. 

Justin Bieber do dziś jest idolem nastolatek i ma wielkie grono fanów na całym świecie. Piosenkarz wydał swój pierwszy miniablum w wieku zaledwie 16 lat. Poza płytą My World z 2009 roku Bieber ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, które sprzedały się w milionach egzemplarzy. Ostatnia płyta wokalisty zatytułowana Justice trafiła na rynek w 2021 roku. Od tamtej pory internauci z niecierpliwością czekają, aż ten w końcu podzieli się nowymi piosenkami.

Justin Bieber świętuje 5. rocznicę ślubu z Hailey uroczym wpisem. Fani są podejrzliwi >>

Justin Bieber doczekał się nowej figury woskowej z okazji swoich 30-tych urodzin

Choć fani Justina Biebera wciąż nie doczekali się żadnych informacji na temat jego nowego albumu, niedawno mieli inny powód do radości. Na początku marca mogli spędzić wieczór w towarzystwie jego nowej figury woskowej, która została odsłonięta w muzeum w dniu jego 30-tych urodzin. Jest to jeden z wielu modeli piosenkarza stworzony przez Madame Tussauds na przestrzeni lat. Najnowsza figura jest ubrana w tę samą puchową kurtkę oraz strój, który wokalista ma na sobie w teledysku do piosenki PeachesNie zabrakło na niej również tatuaży na szyi. 

Siostra Hailey Bieber została aresztowana. Wdała się w bójkę z ochroniarzami >>

Zdjęcia nowej figury woskowej Justina Biebera pojawiły się między innymi na profilu Madame Tussauds Hollywood na Facebooku. Zostały podpisane następująco:

Świeczki urodzinowe na torcie Justina Biebera nie są jedyną rzeczą zrobioną z wosku. Z okazji jego 30-tych urodzin Madame Tussauds Hollywood zaprezentowało zupełnie nową figurę woskową JB!

Zdjęcia figury woskowej Justina Biebera, która powstała z okazji jego 30-tych urodzin, znajdziecie poniżej:

 

 

 

Justin Bieber ft. Daniel Caesar, Giveon - Peaches [TELEDYSK] 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama