Reklama
placeholder
News

Justin Bieber: tak wyglądała sesja ślubna THE BIEBERS [ZDJĘCIA]

Justin Bieber: tak wyglądała sesja ślubna THE BIEBERS [ZDJĘCIA]

Fot. Instagram.com/justinbieber

Reklama
Reklama
placeholder

Tak wyglądała sesja ślubna Justina i Hailey Bieber! Jak Wam się podobają The Biebers w takim wydaniu?

Justin Bieber wziął drugi ślub! Zobacz ZDJĘCIA z wesela! >> 

Justin i Hailey Bieber – ślub

Justin Bieber jest mężem Hailey Baldwin od 2018 roku. W listopadzie wokalista i modelka wzięli ślub cywilny,  ale od początku było wiadomo, że para planuje też ślub kościelny. Bieberowie kilka razy przekładali datę drugiego ślubu, ale w końcu powiedzieli sobie „tak” przed ołtarzem 30 września 2019 roku.

Wesele Bieberów odbyło się w pięciogwiazdkowym hotelu Montage Palmetto Bluff w Karolinie Południowej. Portale podają, że na przyjęciu bawiło się 150 osób, m.in.: Kendall i Kylie Jenner, Katy Perry, Beyonce i Jay-Z, Ed Sheeran oraz oczywiście najbliższa rodzina państwa młodych.

Justin i Hailey Bieber na zdjęciach z dzieciństwa. „Tak wszystko się zaczęło” >> 

Justin i Hailey Bieber – ślubna sesja zdjęciowa

Niedawno Justin i Hailey Bieber wrzucili na Instagram czarno-białe zdjęcia ze swojej ślubnej sesji. Państwo młodzi zrobili sobie pamiątkowe fotki… w specjalnej budce. Maszyna miała stać w recepcji hotelu Montage Palmetto Bluff, w którym zorganizowano wesele.

W dniu drugiego ślubu z Hailey Justin Bieber miał na sobie białą koszulę i muchę, dodatkowo gładko zaczesał włosy. Wokalista założył też oczywiście obrączkę i prezent ślubny, który sam sobie podarował. ;-) Chodzi o luksusowy zegarek Audemars Piguet. Na początku jego wartość szacowano na 50 tysięcy dolarów, jednak w tej chwili mówi się, że jest on wart dwa razy więcej.

Startuje Justin Bieber Big Tour! Fani zaskoczeni >> 

To nie koniec. Na jednej z fotek Justin Bieber pochwalił się czymś jeszcze. W dniu ślubu piosenkarz miał na zębach grillz. Mówi się, że specjalne nakładki miały kolor lawendowy i kosztowały… 25 tysięcy dolarów.

Jaką suknię ślubną miała Hailey? Modelka wybrała na ten dzień białą kreację z odkrytymi ramionami. Hailey Bieber w czasie drugiego ślubu z Justinem miała spięte włosy i delikatny makijaż. Do całości dodała pierścionek zaręczynowy i małe kolczyki. Chociaż stylizacja Hailey wygląda na skromną, mówi się, że sama biżuteria żony Justina Biebera kosztowała ponad pół miliona dolarów. 

Co myślicie o takiej sesji?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama