News

Justin Bieber wziął drugi ślub! Zobacz ZDJĘCIA z wesela!

Justin Bieber wziął drugi ślub! Zobacz ZDJĘCIA z wesela!

Fot. Instagram.com/haileybieber

Justin Bieber wziął drugi ślub z Hailey! Jak wyglądało ich wesele? Te zdjęcia z przyjęcia robią wrażenie! 

Hailey Bieber: wieczór panieński w ‘tradycyjnym’ stylu. >> 

Justin i Hailey Bieber – drugi ślub

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub cywilny w listopadzie 2018 roku. Nie jest tajemnicą, że od dawna para planowała też ślub kościelny. Chociaż wiele razy do ceremonii było już bardzo blisko, Bieberowie kilka razy musieli przełożyć drugi ślub. Ostatni raz zrobili to z powodu problemów Justina ze zdrowiem. Wokalista walczył z depresją. 

Justin Bieber wrócił do siebie i razem z Hailey znowu zaczął planować drugi ślub. Media podawały, że gwiazdy powiedzą sobie „tak” przed ołtarzem prawdopodobnie w pierwszą rocznicę pierwszego ślubu – 13 września. Jakiś czas temu do internetu trafiło jednak zaproszenie ślubne Bieberów, które zdradziło, że państwo młodzi wezmą drugi ślub nie 13, a 30 września. Ceremonia miała odbyć się w Karolinie Południowej.

Spekulacji na temat wesela Bieberów też było wiele. Na początku mówiło się, że przyjęcie będzie naprawdę huczne, potem jednak zagraniczne media podawały, że Justin i Hailey chcą urządzić skromne wesele, na które zaproszą tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół. 

Justin i Hailey Bieber: jest data ślubu. I to bliska! >> 

Justin i Hailey Bieber – wesele

Tak jak zapowiadano, Justin i Hailey Bieber wzięli drugi ślub 30 września 2019 roku w luksusowym hotelu Montage Palmetto Bluff w Karolinie Południowej. Oprócz rodziny państwa młodych na ceremonii zjawiło się wiele znanych osób, m.in.: Kendall Jenner, Katy Perry, Beyonce i Jay-Z, Kylie Jenner i Travis Scott, Usher, Ed Sheeran, Drake, Scooter Braun, David Grutman, Justine Skye czy Joan Smalls. Zagraniczne media podają, że na ślubie państwa Bieber bawiło się łącznie około 150 gości. 

Dodajmy, że w niedzielę, 29 września, Justin i Hailey Bieber urządzili tradycyjny obiad, w czasie którego weselni goście mogli się bliżej poznać. W „próbnym przyjęciu” wzięło udział 36 osób. Wieczorem wszyscy mieli bawić się w… kręgielni.

Justin i Hailey Bieber na zdjęciach z dzieciństwa. „Tak wszystko się zaczęło” >> 

Justin i Hailey Bieber na razie nie pokazali zbyt wielu zdjęć z drugiego ślubu. Na fotce, którą piosenkarz wrzucił na Instagram widać, że Hailey tego dnia była ubrana w białą suknię z odkrytymi ramionami, miała spięte włosy i skromną biżuterię. Justin z kolei założył białą koszulę i muchę. 25-letni wokalista pochwalił się też w luksusowym zegarkiem – prezentem ślubnym, który podarował sam sobie. ;-) „Upominek” kosztuje całkiem sporo – zegarek Audemars Piguet, który nosi Justin to wydatek 50 tysięcy dolarów.

Na szczęście gości weselni Bieberów relacjonowali przyjęcie na Instagramie. Wygląda na to, że ten wieczór mogą zaliczyć do baaardzo udanych. ;-) 

Gratulujemy Justinowi i Hailey! 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My bride is ?

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Got my self a lil wedding gift ... thanks @jadellebh

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Best Belieber It. Our Girl Is Married

Post udostępniony przez David Grutman (@davegrutman)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mr. and Mrs. Bieber ?

Post udostępniony przez Alfredo Flores (@alfredoflores)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Renell Medrano (@renellaice)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

25 sure looks good on u lover.. ?

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.