Reklama
placeholder
News

Justin Bieber śpiewa W KOŚCIELE! [Wideo]

Justin Bieber śpiewa W KOŚCIELE! [Wideo]

Fot. Instagram.com/justinbieber

Reklama
Reklama
placeholder

Justin Bieber śpiewa w kościele! Wokalista wrzucił na Instagram filmik z tego wydarzenia. Zobaczcie wideo.

Justin i Hailey Bieber: jest data ślubu. I to bliska! >> 

Justin Bieber śpiewa w kościele

Jakiś czas temu Justin Bieber wrzucił na Instagram filmik, na którym śpiewa podczas nabożeństwa w kościele. Artysta wykonał pieśń Never Would Have Made It bardzo emocjonalnie.

Dodatkowo Bieber w bardzo szczerym wpisie pod filmikiem podziękował swojej żonie Hailey za wsparcie w trudnych momentach.

Wczoraj wieczorem śpiewałam w kościele. Bóg wyciąga mnie z trudnego czasu. Ufanie Jezusowi w najgorszych chwilach jest absolutnie najtrudniejsze. Ale jest konsekwentny w tym, aby dokończyć to, co zaczął. Chciałbym również podziękować mojej żonie za tak ogromne wsparcie w tych momentach. Biblia mówi, żeby liczyć wszystkie radości w czasie, kiedy stawiamy czoła różnego rodzaju próbom. Brzmi szalenie, biorąc pod uwagę, że kiedy stajemy w obliczu prób, czujemy się okropnie. Ale jeśli jesteśmy wdzięczni i czcimy Boga za to, co wtedy otrzymujemy, jest w tym tyle mocy, że... niezależnie od bólu, przez który przechodzicie, po prostu powtarzajcie sobie, że TO NIE KONIEC! Kocham was, jesteśmy w tym razem – czytamy.

Przypomnijmy, że w marcu 2019 roku artysta poinformował fanów, że przerywa karierę na jakiś czas z powodu problemów ze zdrowiem. Bieber zmagał się z depresją. Wokalista już czuje się lepiej i nie tylko wrócił do nagrywania, lecz także planuje ślub kościelny z Hailey.

Justin Bieber ma problemy ze zdrowiem. Prosi o modlitwę >> 

Justin Bieber: wiara

Justin Bieber jest artystą, który otwarcie mówi o swojej wierze w Boga. Piosenkarz wiele razy podkreślał jak bardzo ważna jest dla niego religia, często wspomina też o niej m.in. na swoim Instagramie.

W lipcu 2017 roku Bieber ogłosił, że odwołuje 14 ostatnich koncertów, które zaplanowano w ramach trasy Purpose World Tour. Oficjalnym powodem miał być fakt, że wokalista musi odpocząć. Niektóre portale podawały jednak, że Justin Bieber odwołał koncerty, żeby poświęcić więcej czasu na rozwój duchowy. Moja wiara rośnie z dnia na dzień. Jest silniejsza niż dwa lata temu – mówił Kanadyjczyk w czasie jednej z konferencji prasowych, które zorganizowano po odwołanych koncertach. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama