News

Justin Bieber śpiewa W KOŚCIELE! [Wideo]

Justin Bieber śpiewa W KOŚCIELE! [Wideo]

Fot. Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber śpiewa w kościele! Wokalista wrzucił na Instagram filmik z tego wydarzenia. Zobaczcie wideo.

Justin i Hailey Bieber: jest data ślubu. I to bliska! >> 

Justin Bieber śpiewa w kościele

Jakiś czas temu Justin Bieber wrzucił na Instagram filmik, na którym śpiewa podczas nabożeństwa w kościele. Artysta wykonał pieśń Never Would Have Made It bardzo emocjonalnie.

Dodatkowo Bieber w bardzo szczerym wpisie pod filmikiem podziękował swojej żonie Hailey za wsparcie w trudnych momentach.

Wczoraj wieczorem śpiewałam w kościele. Bóg wyciąga mnie z trudnego czasu. Ufanie Jezusowi w najgorszych chwilach jest absolutnie najtrudniejsze. Ale jest konsekwentny w tym, aby dokończyć to, co zaczął. Chciałbym również podziękować mojej żonie za tak ogromne wsparcie w tych momentach. Biblia mówi, żeby liczyć wszystkie radości w czasie, kiedy stawiamy czoła różnego rodzaju próbom. Brzmi szalenie, biorąc pod uwagę, że kiedy stajemy w obliczu prób, czujemy się okropnie. Ale jeśli jesteśmy wdzięczni i czcimy Boga za to, co wtedy otrzymujemy, jest w tym tyle mocy, że... niezależnie od bólu, przez który przechodzicie, po prostu powtarzajcie sobie, że TO NIE KONIEC! Kocham was, jesteśmy w tym razem – czytamy.

Przypomnijmy, że w marcu 2019 roku artysta poinformował fanów, że przerywa karierę na jakiś czas z powodu problemów ze zdrowiem. Bieber zmagał się z depresją. Wokalista już czuje się lepiej i nie tylko wrócił do nagrywania, lecz także planuje ślub kościelny z Hailey.

Justin Bieber ma problemy ze zdrowiem. Prosi o modlitwę >> 

Justin Bieber: wiara

Justin Bieber jest artystą, który otwarcie mówi o swojej wierze w Boga. Piosenkarz wiele razy podkreślał jak bardzo ważna jest dla niego religia, często wspomina też o niej m.in. na swoim Instagramie.

W lipcu 2017 roku Bieber ogłosił, że odwołuje 14 ostatnich koncertów, które zaplanowano w ramach trasy Purpose World Tour. Oficjalnym powodem miał być fakt, że wokalista musi odpocząć. Niektóre portale podawały jednak, że Justin Bieber odwołał koncerty, żeby poświęcić więcej czasu na rozwój duchowy. Moja wiara rośnie z dnia na dzień. Jest silniejsza niż dwa lata temu – mówił Kanadyjczyk w czasie jednej z konferencji prasowych, które zorganizowano po odwołanych koncertach. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jesus is changing me from the inside out everyday! AND I MISSPELLED GUILT and exhausted

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vacation ✅

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It ain’t worth it if you don’t work

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Don’t stop fighting the battle has already won.. fight for what you love and who you love don’t let fear and anxiety win..god has not given us a spirit of fear but of power love and of a sound mind! I havent believed the truth about myself I haven’t believed I am loved I haven’t believed I am forgiven it’s a hard thing for me to wrap my head around. I hang my head in shame and I wallow in sadnes about the the people who have betrayed me. Jesus has given me freedom and the persuit of getting to know his character is never ending. Gods character never changes he is the same yesterday now and forever. He is always good!. I won’t be afraid to be vulnerable before him.. his power is made strong in our weakness. God isn’t afraid of your pain and your brokenness he actually welcomes it. Come to me all who are weary and burdened and I will give you rest! these are words from Jesus! There is hope and it’s in him.!! He loves and cares for you! For god so loved the world that he gave his only son so that whoever believes him wont die but have eternal life! You are that whoever and he accepts you as you are!! He loves and forgives you and welcomes you into his arms every time you mess He is a perfect and loving god who adores you!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Now I know what Love is

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj