News

Hailey Bieber: wieczór panieński w ‘tradycyjnym’ stylu. Zobaczcie TE zdjęcia

Hailey Bieber: wieczór panieński w ‘tradycyjnym’ stylu. Zobaczcie TE zdjęcia

Fot. Instagram.com/haileybieber/daianss_

Tak wyglądał wieczór panieński Hailey Bieber! Impreza została zorganizowana w "tradycyjnym" stylu. :-) Jak bawiła się żona Justina Biebera?

Justin i Hailey Bieber przełożyli ślub! To już trzeci raz >> 

Justin i Hailey Bieber – drugi ślub

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub rok temu – jesienią 2018 roku – ale wiadomo było, że planują też ceremonię w kościele. Już kilka razy ustalali szczegóły drugiej uroczystości, jednak za każdym razem coś stawało im na przeszkodzie i ślub trzeba było przełożyć. Ostatnio para zmieniła datę wesela z powodu depresji Justina Biebera.

Jak tylko wokalista wrócił do równowagi, temat ślubu z Hailey znowu się rozpoczął. Wszystko wskazuje na to, że tym razem ślub odbędzie się zgodnie z planem. :-) Pod koniec sierpnia pojawiły się informacje, że państwo młodzi wysłali „komiksowe” zaproszenia na swój drugi ślub, z którego wynika, że pobiorą się 30 września 2019 roku w Karolinie Południowej.  

Jak będzie wyglądał ślub kościelny Bieberów? Mówiło się, że Justin i Hailey planują huczne przyjęcie, jednak teraz portale podają, że ślub będzie skromny, a wśród zaproszonych gości znaleźli się tylko najbliższa rodzina i przyjaciele Hailey i Justina.  

Justin i Hailey Bieber: jest data ślubu. I to bliska! >> 

Hailey Bieber – wieczór panieński

Drugi ślub Justina i Hailey Bieber zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni przed wielkim dniem, dokładnie 25 września, Hailey urządziła wieczór panieński. Panna młoda bawiła się w gronie bliskich koleżanek. Wśród nich znalazła się Natalie Manuel Lee i… Kendall Jenner. Portale podają, że dziewczyny bawiły się w restauracji Ysabel i w klubie nocnym Delilah.

Justin i Hailey Bieber: drugi ślub nie będzie tak huczny jak zakładano >> 

Na zdjęciach z wieczoru panieńskiego, które wrzuciły na InstaStory Hailey Bieber i Natalie Manuel Lee wiadomo, że na imprezie nie zabrakło erotycznych gadżetów. Na fotkach, które trafiły do internetu widać jak Kendall Jenner pije z dużej, różowej butelki w kształcie… penisa. ;-) 

W co była ubrana Hailey Bieber? Modelka na swój wieczór panieński wybrała dopasowaną, białą sukienkę i oczywiście welon.

Czekacie na drugi ślub Bieberów?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vacation ✅

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Go best friend that’s my best friend

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj