News

Justin i Hailey Bieber wyprowadzą się do innego kraju! Gdzie zamieszkają?

Justin i Hailey Bieber wyprowadzą się do innego kraju! Gdzie zamieszkają?

instagram.com/justinbieber

Justin i Hailey Bieber w pełni oddają się radościom życia małżeńskiego i nie odstępują się na krok. Zakochani widziani byli m.in. na meczu hokeja, kiedy wprawne oko paparazzich przyłapało ich na czułościach. Para wygląda na baaardzo zakochaną!

W związku z formalnościami związanymi z niedawnym ślubem państwa Bieber (Justin musiał uzyskać zgodę na zawarcie związku małżeńskiego poza granicami rodzinnego kraju) para często bywała w Kanadzie. Wspólnie chyba doszli do wniosku, że to właśnie tam chcą się osiedlić i stworzyć miłosne gniazdko.

Shawn Mendes KOCHA Hailey Bieber?! Ślub modelki nim wstrząsnął >>

Para bezskutecznie szukała odpowiedniego domu w Stanach Zjednoczonych, ale nie znalazła niczego co odpowiadałoby im w 100%. Podobno Justin i Hailey zastanawiali się nawet nad kupnem domu Demi Lovato, który wokalistka wystawiła na sprzedaż po swoim przedawkowaniu narkotyków.

Kilka wizyt w Kanadzie chyba wystarczyło, żeby przekonać Hailey Bieber do wyprowadzki z USA. Podobno Justin jest zachwycony, że w rodzinnym kraju może spacerować z żoną nie będąc ściganym przez dziennikarzy.

Państwo Bieber najwyraźniej chcą skupić się na życiu rodzinnym – ciężko im będzie kontynuować kariery po wyprowadzce.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My wife is awesome

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hunny buns punkin

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.