Reklama
placeholder
News

10-letni Krzysztof Rutkowski Jr. już wie jaki prezent chce otrzymać na KOMUNIĘ. Przesada?

10-letni Krzysztof Rutkowski Jr. już wie jaki prezent chce otrzymać na KOMUNIĘ. Przesada?

fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

Reklama
Reklama
placeholder

Wkrótce syn Krzysztofa Rutkowskiego przystąpi do pierwszej komunii świętej. Zdradził, jaki prezent chciałby z tej okazji otrzymać. Jego pomysł może zszokować.

Rodzina Rutkowskich nie kryje się ze swoimi wydatkami oraz chętnie dzieli się szczegółami luksusowego życia. W 2022 roku kontrowersje wywołało wyznanie Mai Rutkowskiej dotyczące zakupu zniczy za kilka tysięcy złotych specjalnie na Uroczystość Wszystkich Świętych.

Natalia Janoszek miała prosić Rutkowskiego o pomoc. Podobno ten miał "uderzyć w Stanowskiego" >>

Co Krzysztof Rutkowski Jr. chce otrzymać na komunię?

Jak się okazuje, prezent, jaki młody syn byłego detektywa chciałby otrzymać z okazji komunii, zdecydowanie nie należy do tanich. 10-latek zażyczył sobie... samochód marki BMW.

Zobaczyłem dziewięciolatka, który driftuje. Zadzwoniłem do taty i powiedziałem, że chciałbym BMW E36. Powiedział, że kupi mi go na komunię i tak się zaczęło.

- zdradził Krzysztof Rutkowski Jr. w rozmowie z ShowNews.pl.

Jak poinformowała mama chłopca, tego dnia świętować będą w hotelu niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Zaproszonych jest około dwustu gości, choć możliwe, że pojawi się ich więcej, ze względu na to, że "sala jest zarezerwowana na czterysta osób".

Na prośbę portalu o takim pomyśle na prezent wypowiedział się ekspert w dziedzinie motoryzacji, Mariusz Michalak. Mężczyzna zapewnił, że dzieci interesują się jazdą w różnym wieku i dla tych najmłodszych przewidziano pewne szkolenia i możliwość trenowania umiejętności. Jakie warunki trzeba spełnić?

Jeśli chodzi o motorsport, to każdy z kierowców kiedyś stawiał pierwsze kroki, często właśnie w driftingu czy kartingu. Kontrolowany poślizg na torze dla nastolatków nie jest czymś nowym. Wiele akademii driftingowych w Polsce organizuje kursy dla najmłodszych. Często zalecane jest, aby młody miłośnik motorsportu miał skończone 12 lat i mierzył minimum 150 cm.

Myślicie, że Krzysztof Rutkowski Jr. naprawdę dostanie wymarzone BMW?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama