News

Harry miał romans ze starszą kobietą? Opowiedziała o szczegółach

Harry miał romans ze starszą kobietą? Opowiedziała o szczegółach

fot. youtube: TODAY

Wiele wskazuje na to, że książę Harry przed ślubem z Meghan Markle miał romans z 13 lat starszą Catherine Ommanney. Kobieta po raz pierwszy opowiedziała o romansie z najmłodszym synem księżnej Diany i króla Karola III w listopadzie 2022 roku. Jakie szczegóły zdradziła rzekoma kochanka byłego księcia?

Elżbieta II nie zmarła z powodu podeszłego wieku? Miałaby na to chorować >>

Harry miał romans ze starszą kobietą?

Zanim książę Harry poślubił Meghan Markle w maju 2018 roku i doczekał się z nią dwójki dzieci, Archiego i Lilibet, słynął z imprezowego stylu życia. Do tematu młodości byłego księcia w wywiadzie dla magazynu The Sun powróciła Catherine Ommanney, która przed laty występowała w reality show Real Housewifes. Kobieta twierdzi, że jej romans z Harrym miał miejsce 17 lat temu, czyli w 2005 roku. Syn księżnej Diany i króla Karola III miał w tym czasie 21 lat, a ona 34. Ich pierwsze spotkanie miało mieć miejsce w jednym z barów w Londynie:

Mieliśmy wspólnych znajomych w branży nieruchomości, dlatego on mi się przedstawił. Miał na sobie kapelusz w stylu australijskim, który mnie rozśmieszył, więc zapytałam go: ''Czemu wyglądasz jak pi*da?''. Nie wydaje mi się, żeby był przyzwyczajony do tego, że ludzie robią sobie z niego jaja. Kiedy zaczęliśmy rozmawiać, było tak, jakby nikogo innego nie było w pokoju. (...) W pewnym momencie oświadczyłam mu, że muszę iść do domu. Wtedy podniósł mnie i przycisnął do ściany. Obdarzył mnie najbardziej niesamowitym, namiętnym pocałunkiem, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam w życiu. Zupełnie odebrało mi mowę.

Król Karol III: jest oficjalna data koronacji >>

Catherine Ommanney twierdzi, że jej znajomośc z księciem Harrym nie zakończyła się na jednym spotkaniu. Książę po jakimś czasie zmienił jednak numer telefonu przez co ich kontakt się urwał. Byli kochankowie mieli spotkać się po latach, kiedy Catherine Ommanney miała już męża. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.