News

Książę William zdradził Kate? Jest oświadczenie pałacu

Książę William zdradził Kate? Jest oświadczenie pałacu

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal

Książę William zdradził Kate Middleton? Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Sprawa jest jasna? 

Meghan i Harry nie poinformują o narodzinach dziecka? Oświadczenie pałacu >>

Książę William zdradził Kate Middleton? - oświadczenie  

Książę William i Kate Middleton wzięli ślub w 2011 roku. Doczekali się trójki dzieci i do tej pory wydawało się, że tworzą doskonałe małżeństwo. Niedawno jednak pojawiły się informacje, że starszy wnuk Królowej Elżbiety zdradził żonę, kiedy ta był w trzeciej ciąży. Co więcej, zrobił to z najlepszą przyjaciółką Kate – Rose Hanbury.

Plotki o zdradzie potwierdził na Twitterze Giles Coren, który od wielu lat jest informuje media o tym, co dzieje się w rodzinie królewskiej. Post Corena jednak szybko zniknął z internetu.

Jak podają portale, kiedy Kate Middleton dowiedziała się o niewierności Williama, bardzo pokłóciła się z Rose Hanbury i zażądała wykluczenia byłej przyjaciółki i jej męża Davida Rocksavagema z listy towarzyskiej.

Książę Harry nakręcił serial. Opowie o problemach psychicznych >> 

Pałac Buckingham do niedawna milczał w sprawie zdrady księcia Williama, jednak w końcu królewscy prawnicy wydali oficjalne oświadczenie, które przesłali do brytyjskich mediów. We fragmencie, który przytaczają portale, prawnicy twierdzą, że doniesienia o zdradzie Williama są "fałszywe i wysoce szkodliwe": 

(…) Publikacje są fałszywe i wysoce szkodliwe. Rozpowszechnianie kłamliwych spekulacji na temat życia prywatnego naszych klientów, zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, narusza ich prywatność. (…) – czytamy. 

To prawdopodobnie jedyny komentarz rodziny królewskiej na ten temat. Opinie co do oświadczenia są podzielone. Niektórzy twierdzą, że pismo ucina spekulacje na temat zdrady, inni natomiast uważają, że jest to próba uniknięcia skandalu na brytyjskim dworze.

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy mówi się o niewierności Williama. Informacje o jego romansach pojawiały się jeszcze w czasach, kiedy był narzeczonym Kate Middleton.

Co o tym myślicie?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last night The Duke and Duchess of Cambridge attended the Tusk Conservation Awards 2018. The #TuskAwards celebrate the extraordinary work of individuals who are protecting endangered wildlife in Africa. Their Royal Highnesses met all the award nominees and supporters of Tusk before The Duke presented three Conservation Awards... ➡️Tusk Award for Conservation to Vincent Opyene who has single-handedly changed how Uganda addresses the illegal wildlife trade, risking his life on a daily basis to combat wildlife trafficking and to bring criminals to justice. ➡️ The Tusk Wildlife Ranger Award to Julius Obwona for his leadership in Murchison Falls, Uganda which has led to the prosecution of 720 suspects involved in wildlife related crimes, and the number of elephants killed by poachers has dropped from three a day to three a month. ➡️ The Prince William Award for Conservation in Africa to Pete Morkel in recognition of his successful work in relocating a range of wildlife including rhino, elephant and giraffe. Through his work, a much higher level of knowledge on these species has been acquired throughout Africa, ultimately helping with their management, protection and wider conservation. #ForAllTheyDo #TuskAwards #endwildlifecrime 📷(2) @chrisjacksongetty 📷 (1/3) Press Association

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you Blackpool! #RoyalVisitBlackpool

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj